Město Kladno
Kotva
Logo školy
Školní hymna
Nepřehlédněte
Důležité sdělení - roušky 2
17.9.2020

Vážení rodiče, milé děti,

od 18.9.2020 je ve třídách 2. stupně nutné nošení roušek i během výuky.

PDF souborPokyn ŘŠ - hygienická opatření (Velikost: neznámá)

Důležité sdělení - roušky
9.9.2020

Vážení rodiče, milé děti,

od 10.9.2020 je ve společných prostorách školy nutné nošení roušek. Před vstupem do školy si musíte roušku nasadit - bez roušky není vstup do školy možný.

Metodický pokyn ŘŠ

Nástup do školy dne 1. 9. 2020
24.8.2020

Vážení rodiče, milí žáci,

prosíme o dodržení termínů pro vstup do školy dne 1. 9. 20:

7.30 - 7.45 - žáci 2. stupně

7.45 - 8.00 - žáci 1. stupně

Děkujeme a přejeme všem žákům úspěšný školní rok.

GDPR
Tisk
Sitemap
Mapa webu
A
A
A

Kroužky


NÁPRAVNÉ KROUŽKY

 

název kroužku

 

vyučující

žáci  z ..

den / čas

učebna

Pedagogická intervence PI Buriánková Jiřina 2., 4. ročníky Pondělí - 12:45 - 13:30 102

Pedagogická intervence

PI

Kubištová Marcela

5.A, 5.C

Úterý - 7:00 - 7:45

9

Pedagogická intervence

PI

Brabcová Petra

6. - 8. ročník

Středa – 7.00 – 7.45

206

Pedagogická péče

SPP

Komancová Pavlína

4. ročník

Úterý - 12:40 - 13:30

106

Pedagogická péče

SPP

Buriánková Jiřina

4., 5. ročník

Pondělí – 7:00 – 7:45

102

Pedagogická péče

SPP

Komancová Pavlína

2. stupeň

Středa – 7:00 – 7:45

106

Pedagogická péče

SPP

Šuranyi Jana

 7. ročník

Středa  -    7.00 –   7.45

110

 

VZDĚLÁVACÍ KROUŽKY

 

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Rosenkrancová Šárka

1. A

Středa - 14:30 - 16:00

4

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Kubištová Marcela

1. B

Úterý - 13:00 - 14:30

108

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Šímová Lucie

2. ročník Čtvrtek - 14:30 - 16:00 105

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

 Šestáková Kateřina 3. A Čtvrtek - 14:30 - 16:00 105

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

 Tomeš Jiří 5. A Středa - 14:10 - 15:30 103

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

 Sokolová Radka  5. B Úterý - 13:00 - 14:30 108

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Šímová Lucie  1. C Úterý - 14:30 - 15:30 105

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Šímová Lucie 3. A Úterý - 14:30 - 15:30 105

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Buriánková Jiřina 3. B Středa - 12:35 - 13:35 102

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Komancová Pavlína 4.A Středa - 12:35 - 13:35 106

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Eisová Irena 5. C Úterý - 13:00 - 14:00 107

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Chabrová Lenka

6. - 8. ročník

Pondělí –  6.45 – 7.45

303

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Hoffmannová Valerie

7. ročník

Pondělí – 14.00 – 15.00

110

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Pískačová Šárka

7. ročník

Čtvrtek –    6.45 – 7.45

208

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Vyčítalová Věra

8. B, C

Pondělí – 13.50 – 14.50

202

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Reichlová Petra

9. ročník

Středa –   14.00 – 15.00

205

Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky

PPZZ

Šuranyi Jana

9. ročník

Středa – 14.00 – 14.45

110

Klub komunikace v anglickém jazyce

KAjP

Kratochvílová Lenka

8. - 9. ročník

Pondělí - 14.00 - 15.30

205

Čtenářský klub

ČKP

Brabcová Petra

9. B

Pondělí – 14.00 – 15.30

206

Čtenářský klub

ČKP

Chabrová Lenka

8. ročník

Středa - 13.50 - 15.20

303

Čtenářský klub

ČKP

Pískačová Šárka

9. A

Pondělí - 14.00 – 15.30

208

 

 

s KULTURNÍM ZAMĚŘENÍM

 

Kytara začátečníci

KyZ

 Žalmanová Lenka

3. – 9. r.

Středa –    14.15 – 15.00

207

Kytara pokročilí

KyZ

 Žalmanová Lenka

3. – 9. r.

Středa -     15.05 – 15.50

207

Keramický kroužek

KerZ

 Kletečková Renata,   

 Dlouhá Monika

2. – 5. r.

Pondělí  – 15.15 – 16.45

Ker.dílna

Hudební kroužek začátečníci

HVZ

 Tomeš Jiří

1. - 3. r.

Středa - 13:00 - 14:00

103

Hudební kroužek pokročilí

HVZ

 Tomeš Jiří

4. – 9. r.

Pondělí -   14.00 – 15.00

103

Šikulka

VvZ

 Šímová Lucie

1. - 3. r.

Pondělí - 15:00 - 15:45

105

Výtvarný kroužek - animace

VvZ

 Žalmanová Lenka

5. – 9. r.

Pondělí -   14.00 – 16.15

Pav. Vv

Školní časopis

ŠČZ

 Brabcová Petra

2. stupeň

Dle dohody

PC

Klub mladého diváka

KMDZ

 Brabcová Petra

2. stupeň

Dle programu

Městské divadlo Kladno

 

se SPORTOVNÍM ZAMĚŘENÍM

 

Florbal 1.st.

FZ

Padevět Michal

3. - 5. třídy

Pondělí - 14:30 - 15:15

Tělocvična

 Florbal 2.st.

FZ

 Vyčítalová Věra

6. – 7. třídy

Středa – 14.25 – 15.15

Tělocvična

Sportovní kroužek

SkZ

 Šímová Lucie

1. - 5. třídy

Středa - 6:55 - 7:35

Tělocvična

Plavání

PlaZ

Šestáková Kateřina

Hamplová Jana

1. stupeň

Úterý - 13:30 - 15:15

bazén 4.ZŠ

 Volejbal

VZ

Linz Karel

6. – 9. třídy

Úterý - 7.00 - 7.45

Tělocvična