Město Kladno
Kotva
Logo školy
Školní hymna
Nepřehlédněte
MŠ - F - Nové pokyny Krajské Hygienické Stanice Kladno, dále jen KHS: ze dne 30. 11. 2020
1.12.2020

Na všechny děti z motýlkové třídy, které byly v MŠ J. Foglara 2343, Kladno – (odloučené pracoviště ) 18. 11. až pondělí - 23. 11. 2020, se i nadále vztahuje karanténa. Karanténa se prodlužuje do čtvrtka 3. 12. 2020

 

Na základě negativního testu PCR na COVID – 19 u všech povinně testovaných, se mohou všichni 4. 12. 2020 navrátit do MŠ.

4. 12. 2020 se rodiče - zákonní zástupci povinně testovaných dětí (dle nařízení KHS) prokáží negativním  testem svého dítěte. Na základě toho, budou moci pokračovat v docházce do MŠ. Kdo se negativním testem neprokáže, nebude  4. 12. 2020 do MŠ přijat a může přijít až 7. 12. 2020 pokud bude bez klinických příznaků.

 

 

Informace ze školní jídelny
24.11.2020

Milí žáci, milé žákyně,

v případě, že budete chtít chodit na obědy, je nutné je včas přihlásit (důvodem je nákup surovin).

Informace pro rodiče žáků MŠ
23.11.2020

Vzhledem k nařízené karanténě všech zaměstnaců (COVID 19) je MŠ Foglarova - Sedmikráska - od 24. do 30. 11. (včetně) 2020 UZAVŘENA.

INFORMACE PRO RODIČE, KTEŘÍ BUDOU ŽÁDAT O OČR z důvodu uzavření naší mateřské školy PDF souborzde (Velikost: neznámá)

Pokyny KHS Kladno PDF souborzde (Velikost: neznámá)

Informace k výdeji obědů výdejním okénkem
23.11.2020

Vážení rodiče,

s platností od 25.11.2020 se upravuje výdej obědů:

- Ve školní jídelně se mohou prezenčně stravovat pouze žáci a studenti v prezenční výuce a zaměstnanci školy přítomní na pracovišti - čas výdeje 11.30 - 14.00

- Ostatní žáci, studenti a zaměstnanci školy (na distanční výuce) si mohou stravu odebrat výdejním okénkem (take-away) do přinesených nádob

časy výdeje: 11.00 - 11.30 a 14.00 - 14.15

    Žáci i zaměstnanci školy mají povinnost v prostorách školní jídelny nosit roušky, s výjimkou doby konzumace stravy.    

 

Informace k provozu škol k 25. a 30.11.2020
20.11.2020

Vážení rodiče,

dovolujeme si vás upozornit na aktuální materiál MŠMT k PDF soubork provozu škol od 25. a 30.11.2020 (Velikost: neznámá)

Pokyny k výuce od 30. 11. 2020 PDF souborzde (Velikost: neznámá)

Informace MŠMT k provozu škol od 18.11.
12.11.2020

Vážení rodiče,

dovolujeme si vás upozornit na materiál MŠMT k PDF souborprovozu škol od 18. 11. 2020 (Velikost: neznámá)

Informace pro rodiče
9.11.2020

Vážení rodiče,

pro distanční výuku zejména žáků základních škol v ČR nabízí společnost T-Mobile 10.000 SIM karet s rychlým připojením zdarma na 3 měsíce:

https://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/t-mobile-venuje-10-000-skolakum-neomezena-data.

GDPR
Tisk
Sitemap
Mapa webu
A
A
A

Kroužky


NÁPRAVNÉ KROUŽKY

 

název kroužku

 

vyučující

žáci  z ..

den / čas

učebna

Pedagogická intervence PI Buriánková Jiřina 2., 4. ročníky Pondělí - 12:45 - 13:30 102

Pedagogická intervence

PI

Kubištová Marcela

5.A, 5.C

Úterý - 7:00 - 7:45

9

Pedagogická intervence

PI

Brabcová Petra

6. - 8. ročník

Středa – 7.00 – 7.45

206

Pedagogická péče

SPP

Komancová Pavlína

4. ročník

Úterý - 12:40 - 13:30

106

Pedagogická péče

SPP

Buriánková Jiřina

4., 5. ročník

Pondělí – 7:00 – 7:45

102

Pedagogická péče

SPP

Komancová Pavlína

2. stupeň

Středa – 7:00 – 7:45

106

Pedagogická péče

SPP

Šuranyi Jana

 7. ročník

Středa  -    7.00 –   7.45

110

 

VZDĚLÁVACÍ KROUŽKY

 

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Rosenkrancová Šárka

1. A

Středa - 14:30 - 16:00

4

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Kubištová Marcela

1. B

Úterý - 13:00 - 14:30

108

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Šímová Lucie

2. ročník Čtvrtek - 14:30 - 16:00 105

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

 Šestáková Kateřina 3. A Čtvrtek - 14:30 - 16:00 105

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

 Tomeš Jiří 5. A Středa - 14:10 - 15:30 103

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

 Sokolová Radka  5. B Úterý - 13:00 - 14:30 108

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Šímová Lucie  1. C Úterý - 14:30 - 15:30 105

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Šímová Lucie 3. A Úterý - 14:30 - 15:30 105

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Buriánková Jiřina 3. B Středa - 12:35 - 13:35 102

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Komancová Pavlína 4.A Středa - 12:35 - 13:35 106

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Eisová Irena 5. C Úterý - 13:00 - 14:00 107

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Chabrová Lenka

6. - 8. ročník

Pondělí –  6.45 – 7.45

303

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Hoffmannová Valerie

7. ročník

Pondělí – 14.00 – 15.00

110

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Pískačová Šárka

7. ročník

Čtvrtek –    6.45 – 7.45

208

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Vyčítalová Věra

8. B, C

Pondělí – 13.50 – 14.50

202

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Reichlová Petra

9. ročník

Středa –   14.00 – 15.00

205

Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky

PPZZ

Šuranyi Jana

9. ročník

Středa – 14.00 – 14.45

110

Klub komunikace v anglickém jazyce

KAjP

Kratochvílová Lenka

8. - 9. ročník

Pondělí - 14.00 - 15.30

205

Čtenářský klub

ČKP

Brabcová Petra

9. B

Pondělí – 14.00 – 15.30

206

Čtenářský klub

ČKP

Chabrová Lenka

8. ročník

Středa - 13.50 - 15.20

303

Čtenářský klub

ČKP

Pískačová Šárka

9. A

Pondělí - 14.00 – 15.30

208

 

 

s KULTURNÍM ZAMĚŘENÍM

 

Kytara začátečníci

KyZ

 Žalmanová Lenka

3. – 9. r.

Středa –    14.15 – 15.00

207

Kytara pokročilí

KyZ

 Žalmanová Lenka

3. – 9. r.

Středa -     15.05 – 15.50

207

Keramický kroužek

KerZ

 Kletečková Renata,   

 Dlouhá Monika

2. – 5. r.

Pondělí  – 15.15 – 16.45

Ker.dílna

Hudební kroužek začátečníci

HVZ

 Tomeš Jiří

1. - 3. r.

Středa - 13:00 - 14:00

103

Hudební kroužek pokročilí

HVZ

 Tomeš Jiří

4. – 9. r.

Pondělí -   14.00 – 15.00

103

Šikulka

VvZ

 Šímová Lucie

1. - 3. r.

Pondělí - 15:00 - 15:45

105

Výtvarný kroužek - animace

VvZ

 Žalmanová Lenka

5. – 9. r.

Pondělí -   14.00 – 16.15

Pav. Vv

Školní časopis

ŠČZ

 Brabcová Petra

2. stupeň

Dle dohody

PC

Klub mladého diváka

KMDZ

 Brabcová Petra

2. stupeň

Dle programu

Městské divadlo Kladno

 

se SPORTOVNÍM ZAMĚŘENÍM

 

Florbal 1.st.

FZ

Padevět Michal

3. - 5. třídy

Pondělí - 14:30 - 15:15

Tělocvična

 Florbal 2.st.

FZ

 Vyčítalová Věra

6. – 7. třídy

Středa – 14.25 – 15.15

Tělocvična

Sportovní kroužek

SkZ

 Šímová Lucie

1. - 5. třídy

Středa - 6:55 - 7:35

Tělocvična

Plavání

PlaZ

Šestáková Kateřina

Hamplová Jana

1. stupeň

Úterý - 13:30 - 15:15

bazén 4.ZŠ

 Volejbal

VZ

Linz Karel

6. – 9. třídy

Úterý - 7.00 - 7.45

Tělocvična