Město Kladno
Kotva
GDPR
 
 
Aktuality
Zápis do ŠD pro školní rok 2019-2020
14.8.2019

Vážení rodiče,

své dítě můžete zapsat do školní družiny v těchto termínech:

před zahájením školního roku 29. 8. 2019 v 9 - 15 hod a 30. 8. 2019 v 9 - 13 hod v pavilonu ŠD

první den školní docházky 2. 9. 2019 v 7 – 10 hod v pavilonu ŠD v prostorách školní jídelny

Učitel/učitelka na 1. stupni ZŠ
3.6.2019

Od 1. 9. 2019 hledáme na uvolněnou pracovní pozici učitel / učitelka na 1. stupni ZŠ novou pracovní sílu.

Nabídku životopisu posílejte na adresu: zuzana.holeckova@7zskladno.cz, případně volejte na 736 768 769

Učitel / učitelka na 2. stupni ZŠ
8.4.2019

Od 1. 9. 2019 hledáme na  uvolněnou pracovní pozici učitel / učitelka na 2. stupni ZŠ novou pracovní sílu pro výuku všeobecně vzdělávacích předmětů humanitního zaměření, nejlépe s aprobací Čj - Aj. Předpokladem je odborná kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č 197/2014 Sb., a trestní a morální bezúhonnost.

Nabídku životopisu posílejte na adresu: zuzana.holeckova@7zskladno.cz, případně volejte na 736 768 769

Platba poplatku za školní družinu ve školním roce 2018/19 - 2. pololetí
7.1.2019

Úplata za vzdělávání ve ŠD na školní rok 2018/19 je stanovena ve výši 150,- Kč na žáka za měsíc.

Platbu druhého pololetí ve výši 900,-- Kč (leden, únor, březen, duben, květen, červen) zašlete nejpozději do 28. 2. 2019 na účet školy č.ú. 115-7480750207/0100.

Variabilní symbol obdrží každý žák. Do poznámky k platbě uvádějte celé jméno a třídu.

Číslo účtu pro platbu ŠD, LVVZ a ŠvP
21.9.2018

Vážení rodiče,

číslo účtu pro platbu poplatku za školní družinu (ŠD), platbu za lyžařský výcvik (LVVZ) a pro platbu školy v přírodě (ŠvP). Při platbě vždy uvádějte variabilní symbol a do poznámky jméno a příjmení žáka a popis platby (ŠD, LVVZ, ŠvP).

 

č.ú. 115-7480750207/0100 u Komerční banky

 

Variabilní symbol obdrží každý žák a slouží po celou dobu jeho docházky do ZŠ.

 
 
V příštích dnech vaříme
21.08.2019
Nezadáno
22.08.2019
Nezadáno
23.08.2019
Nezadáno
26.08.2019
Nezadáno
27.08.2019
Nezadáno

.

 
 
Mapa webu
A
A
A

Kroužky


NÁPRAVNÉ KROUŽKY

 

název kroužku

 

vyučující

žáci  z ..

den / čas

učebna

Pedagogická intervence

PI

Kubištová Marcela

4. ročník

Čtvrtek – 12.45 – 13.30

9

Pedagogická intervence

PI

Kárová Marcela

6. ročník

Čtvrtek – 13.40 – 14.25

303

Pedagogická intervence

PI

Černá Tereza

5. ročník

Čtvrtek – 12.45 – 13.30

5

Pedagogická intervence

PI

Šuranyi Jana

     6. ročník

Středa  -    7.00 –   7.45

110

Pedagogická intervence

PI

Komancová Pavlína

3. ročník

Středa -  12.45 – 13.30

110

Pedagogická intervence

PI

Holečková Zuzana

7. ročník

Čtvrtek – 14.00 – 14.45

Ř

Pedagogická intervence

PI

Bolinová Radana

1.ročník

Středa -  12.45 – 13.30

P

Dyslektický kroužek

DylZ

Brabcová Petra

8. A, B

Pátek -       6.45 -   7.45

206

Dyslektický kroužek

DylZ

Satýnková Irena

5. B

Čtvrtek - 11.45 – 12. 40

105

Dyslektický kroužek

DylZ

Chabrová Lenka

7. ročník

Pátek -      6.45  -   7.45

305

Dyslektický kroužek

DylZ

Pískačová Šárka

6. ročník

Pondělí -  6.45  -   7.45

208

 

VZDĚLÁVACÍ KROUŽKY

 

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Rosenkrancová Šárka

1. A

Čtvrtek  – 13.30 – 15.00

5

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Ejemová Markéta

3. B

Čtvrtek  – 14.00 – 15.30

10

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Sokolová Radka

4. B

Čtvrtek  – 13.15 – 14.45

108

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Kubištová Marcela

5. A, B

Čtvrtek  – 13.45 – 15.15

105

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Buriánková Jiřina

1.stupeň

Čtvrtek  – 13.30 – 15.00

102

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Komancová Pavlína

1.stupeň

Čtvrtek  – 13.30 – 15.00

102

Dučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Prokopová Lucie

2. A

Středa  –   14.35 – 15.35

103

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Buriánková Jiřina

2. B

Středa  –   11.50 – 12.35

102

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Ejemová Markéta

3. B

Středa –  13.30 – 14.30

10

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem (AJ)

DP

Jirkovská Vítězslava

4. – 5. ročník

Úterý  –    14.15 – 15.15

10

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Tomeš Jiří

4. A

Pondělí – 13.40 – 14.40

103

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Eisová Irena

4. C

Středa  –  13.00 – 14.00

107

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Pískačová Šárka

9. ročník

Pondělí –    6.45 – 7.45

208

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Mlynárová Martina

7. A

Čtvrtek – 14.00 – 15.00

PC

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Vyčítalová Věra

7. B, C

Čtvrtek – 13.50 – 14.50

202

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Reichlová Petra

8. ročník

Středa –   14.00 – 15.00

205

Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky

PPZK

Veselý Marek

9. ročník

Pondělí – 14.00 – 14.45

210

Německý jazyk

NjZ

Wontroba Aleš

7. ročník

Pondělí -    6.45 -   7.30

10

 

Čtenářský klub

ČKP

Brabcová Petra

9. B

Pondělí – 14.00 – 15.30

Středa -    14.00 – 15.30

206

Čtenářský klub

ČKP

Chabrová Lenka

7. třídy

Středa -    13.55 – 15.25

305

 

 

 

s KULTURNÍM ZAMĚŘENÍM

 

Kytara začátečníci

KyZ

 Žalmanová Lenka

3. – 9. r.

Středa –    14.00 – 15.00

207

Kytara pokročilí

KyZ

 Žalmanová Lenka

2.stupeň

Úterý -      15.30 – 16.15

207

Keramický kroužek

KerZ

 Kletečková Renata,   

 Šestáková Kateřina

2. – 5. r.

Pondělí  – 15.15 – 16.45

Ker.dílna

Hudební kroužek

HVZ

 Tomeš Jiří

3. – 9. r.

Pondělí -   14.50 – 15.50

103

Výtvarný kroužek - animace

VvZ

 Žalmanová Lenka

2. stupeň

Pondělí -   14.00 – 16.15

Pav. Vv

Školní časopis

ŠČZ

 Brabcová Petra

2. stupeň

Dle dohody

PC

Klub mladého diváka

KMDZ

 Brabcová Petra

2. stupeň

Dle programu

Městské divadlo Kladno

 

se SPORTOVNÍM ZAMĚŘENÍM

 

 Florbal

FZ

 Vyčítalová Věra

6. – 7. třídy

Středa –   14.30 – 15.15

Tělocvična

 Plavání

PlaZ

 Ejemová Markéta

Rosenkrancová Šárka

1.stupeň

Úterý     – 13.30 – 15.15

bazén 4.ZŠ