Ve dnech 29. a 30. 4. 2024 proběhnou Dny volna stanovené ředitelkou školy.
Dne 25. 4. 2024 proběhne projektový den zaměřený na prevenci rizikového chování.
Akce je určena pro děti na druhém stupni.
Vážení rodiče,
v termínu 22. - 26. 4. 2024 proběhne letošní sběr papíru.
název akce | termín | doplňující info | umístění | účastníci |
Matematický klokan |
22.3.2024 |
školní kolo |
|
|
Basketbal |
14.3.2024
|
okresní kolo mladší žáci |
3. místo |
D.Bernard, V.Mňuk, 6.A, J.Iatco, 6.C, D.Dylyk, J.Kodeš, J.Kraus, 7.A, O.Holásek, V.Šuranyi, 7.B |
Basketbal |
12.3.2024
|
okresní kolo starší dívky |
3. místo |
E.T.Earl, 8.A, V.Patková, 8.B, E.Bozděchová, K.Prchalová, K.Grimmová, 9.A, A.Perglová, N.Holásková, G.Procházková, 9.B, B.Häcklová, 9.C |
Zeměpisná olympiáda |
21.2.2024 okresní kolo |
kategorie A |
4. místo |
S.Štohlová, 6.B |
kategorie C
|
14. místo |
V.Červená, 9.B |
||
19. místo |
A.Perglová, 9.B |
|||
Olympiáda v anglickém jazyce |
14.2.2024 |
kategorie I |
23. místro |
K.Studničková, 7.A |
okres. kolo |
kategorie II |
15. místo |
V.Červená, 9.B |
|
Olympiáda v anglickém jazyce |
25. 1. 2024
|
kat. 6. a 7. tříd
|
1. místo |
K.Studničková, 7.A |
2. místo |
P.Polák, 6.C |
|||
3. místo |
T.Bezděková, 7.B |
|||
kat. 8. a 9. tříd
|
1. místo |
V.Červená, 9.B |
||
2. místo |
Š.Berdych, 9.B |
|||
3. místo |
L.Šípek, 9.A |
|||
Mladý chemik |
12.12.2023 |
chemická soutěž, oba postup. do lab. kola |
24.místo 9. místo |
V.Červená, M.Rattman, 9.B |
Dějepisná olympiáda |
listopad 23
|
školní kolo |
1. místo |
A.Perglová, 9.B |
2. místo |
V.Lendacká, 9.C |
|||
3. místo |
O.Zerner, 8.C |
|||
Šachy |
29.11.2023 |
regionální kolo |
4. místo tým A |
J.Černý, 9.A, D.Olšák, T.Důras, 9.B, L.Mehes, 9.C |
Florbal |
22.11.2023 |
okresní kolo starší žáci |
4. místo |
L.Musil, N.Ripa, 8.B, M.Schnaubelt, 8.C, F.Hrubý, D.Sikora, 9.A, M.Rattman, F.Zeman, 9.B, T.Pudil, J.Weis, L.Mehes, J.Vítek, 9.C |
Florbal |
21.11.2023 |
okresní kolo starší žákyně |
4. místo |
E.Earl, N.Hořavová, B.Beranová, C.Kábrtová, D.Baxová, A.Valímová, 8.A, P.Mrázková, 8.B, K.Grimmová, K.Blažkovcová, 9.A, T.Pufrová, V.Vašíčková, B.Häcklová, 9.C |
Florbal |
15.11.2023 |
okresní kolo mladší žáci |
3.místo |
D.Šuranyi, M.Levý, M.Čurda, 4.A, V.Svoboda. 5.A, K.Pokorný, V.Levá, B.Patková, 5.B, L.Tůma, M.Hofman, 5.C |
Stolní tenis |
10.11.2023 |
školní kolo |
1. místo 2. místo 3. místo 1. místo 2. místo 3. místo |
K.Slabá, 7.B T.Häcklová, 6.C E.Uličná, 7.B J.Weiss, 9.C J.Kurtej, 6.B J.Martinovský, 9.B |
Florbal |
8.11.2023 |
okresní kolo mladší žáci |
4. místo ve skupině |
V.Mňuk, D.Bernard, T.Malý, 6.A, M.Růžička, K.Pribula, 6.B, A,Maršálek, B.Vágner, J.Kodeš, J.Táborský, D.Dylyk, 7.A, V.Šuranyi, 7.B |
Florbal |
7.11.2023 |
okresní kolo mladší žákyně |
5. místo |
N.Verešová, 6.B, T.Häcklová, 6.C, K.Weissová, A.Leffnerová, A.Sochorová, M.Lochovská, A.Somback, 7.A, E.Grimová, T.Zeidlerová, K.Slabá, S.Krausová, 7.B |
Florbal |
25.10.2023 |
základní kolo |
4. místo |
L.Musil, N.Ripa, 8.B, M.Schnaubelt, 8.C, J.Černý, F.Hrubý, 9.A, M.Rattman, F.Zeman, 9.B, L.Mehes, T.Pudil, J.Vítek, J.Weis, 9.C |
Florbal |
16.10.2023 |
základní kolo |
4. místo |
V.Mňuk, T.Malý, 6.A, K.Pribula, M.Růžička, 6.B, J.Kraus, J.Kodeš, A.Maršálek, B.Vágner, J.Táborský, D.Dylyk, 7.A, V.Šuranyi, 7.B |
Přírodovědný klokan |
11.10.2023 |
školní kolo |
žáci 2. stupně |
|
O putovní pohár ředitele MP |
.4.10.2023 |
22. ročník |
8. místo |
A.Leffnerová, K.Weissová, J.Kodeš, 7.A, O.Holásek, 7.B |
Přespolní běh |
19.9.2023 |
okresní kolo |
4.,5.,7.,13. místo družstev |
žáci 2. stupně |
Odznak všestrannosti |
12.9.2023 |
celorepublikové finále |
35. místo |
Lukáš Mehes, 9.C |
M - http://www.math.muni.cz/%7Ervmo/
F - http://fo.cuni.cz/
CH - http://www.natur.cuni.cz/cho/
Př - http://www.biologickaolympiada.cz/
Humanitní předměty - http://www.humanitnisouteze.cz/
Copyright © 2017 - 2024 | 7. ZŠ a MŠ Kladno &   Vitalex Computers s.r.o. - Tvorba školních webů | Prohlášení o přístupnosti | Cookies