Město Kladno
Kotva
Logo školy
Školní hymna
Nepřehlédněte
Zápis do ŠD pro školní rok 2021-2022
25.8.2021

Zápis dětí do školní družiny pro školní rok 2021--2022
Před zahájením školního roku 30. 8. 2021 v 9 - 15 hod a 31. 8. 2021 v 9 - 15 hod v pavilonu ŠD.

První den školní docházky 1. 9. 2021 v 7 – 10 hod v pavilonu ŠD v přízemí ve školní jídelně.

Vážení rodiče, využijte termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

GDPR
Tisk
Sitemap
Mapa webu
A
A
A

Rada dětí 2021 - 2022


Na naší škole pracuje Rada dětí, ve které jsou zástupci z každé třídy od 4. do 9. ročníku. Na pravidelných měsíčních setkáních děti domlouvají patronáty tříd 1. a 2. stupně, otevřeně vyjadřují své názory, sdělují své problémy, které se snažíme společně řešit, projednávají se otázky týkající se chování žáků, školní výuky, provozu školy či školní jídelny.

 

Mezi žáky a učiteli existuje vyvážený verbální vztah. Žáci mají příležitost k samostatným řečovým projevům.

 

Žáci sami vypracovali následující text:

 

Školní tucet zásad pro dobré občanské soužití:

  1. Vstoupil jsi, potkal jsi - pozdrav
  2. Odcházíš - rozluč se.
  3. Chceš-li, potřebuješ-li - řekni prosím.
  4. Jen slaboši a zbabělci si musí dokazovat sílu - nikomu neubližuj.
  5. Nečiň druhým to, co nechceš, aby činili tobě - nikou se nevysmívej.
  6. Neskákej nikomu do řeči, všechny vyslechni - každý má právo vyjádřit názor.
  7. Vše, co ti posloužilo, poslouží i druhým - nenič.
  8. Lež, pomluva a drzost nepatří mezi slušné lidi - nelži a buď slušný
  9. Jen ten, kdo nic nedělá, nic nezkazí - neboj se neúspěchu
  10. Pokud něco pokazíš, přiznej se, zjednej nápravu - omluv se.
  11. Neboj se požádat o radu a pomoc, všechny dveře jsou ti otevřeny - pomůžeme ti!
  12. Máme o tebe starost a chceme z tebe mít radost - pomoz nám!

 

Termíny schůzek:

                                 

Seznam dětí Žákovského parlamentu - 2021/2022

4.třída 4.A  Leffnerová Aneta, Bazjjuk Alan
4.B  Slabá Veronika, Holásek Ondřej
5.třída 5.A  Jelínková Barbora, Jelínek Matouš
5.B  Šťastná Ema,  Drsek Milan
5.C  Sklenářová Justýna, Vláčil Jan
 
6.třída 6.A Jelínek Matouš, Kábrtová Carmen
6.B Musil Lukáš, Šťastná Ema
6.C Sklenářová Justýna, Šebová Nela
7.třída 7.A Cycoň David, Prchalová Karolína
7.B Kadounová Eva, Martinovský Jan
7.C Plachá Karolína, Kohoutová Michaela
8.třída 8.A Grimová Alexandra, Kasner Ondřej
8.B Krausová Lucie, Konovalov Daniil
8.C Bodmas Omouwa Rozálie, Bubeníková Natálie
9.třída 9.A Mannlová Andrea, Hudec Vojtěch
9.B Dudičová Miroslava, Rozlívková Karolína
9.C Florovová Sandra, Jozívková Vanda

 

 

 

 

Chyba V této kategorii není žádný článek