Město Kladno
Kotva
GDPR
 
 
Aktuality
Slavnostní zahájení školního roku 2018/2019
19.7.2018

Vážení rodiče,

po prázdninách přivítáme děti ve škole v pondělí 3. 9. 2018.

Zápis do ŠD na školní rok 2018--2019
29.6.2018

Zápis do ŠD bude prováděn:

před zahájením šk. roku 30. 8. v 9 - 15 hod a 31. 8. v 9 - 13 hod v pavilonu ŠD

první den školní docházky 3. 9. v 7 – 10 hod v pavilonu ŠD

ŠVP - Sklárna (1.A, 1.B, 2.B, 2.C, 3.A )
18.6.2018

Vážení rodiče,

vaše děti dorazily na školu v přírodě do Sklárny v pořádku

Platba ve školní družině
8.9.2017

 

Vážení rodiče,

platba za školní družinu je možná od pondělí 11. 9. 2017 v sekretariátu školy.

 

Poplatek se vybírá za období:          

září – říjen 2017

300,- Kč          platí se 09/17

listopad – prosinec 2017   

300,- Kč          platí se 11/17

leden – březen 2018         

450,- Kč          platí se 01/18

duben – červen 2018       

450,- Kč          platí se 04/18

 

platit je možné i na delší období dle domluvy v sekretariátu

na platby za ŠD budete vždy včas upozorněni v notýsku

 

Vybírání poplatku:    

pondělí – pátek   

7, 00 – 15,00 hod.

 
 
V příštích dnech vaříme
20.08.2018
Nezadáno
21.08.2018
Nezadáno
22.08.2018
Nezadáno
23.08.2018
Nezadáno
24.08.2018
Nezadáno

.

 
 
Mapa webu
A
A
A

Kroužky


NÁPRAVNÉ KROUŽKY

název kroužku  zkr. vyučující žáci z .. den / čas učebna
Dyslektický kroužek DKZ Pískačová Šárka 9. ročník Pondělí - 7,00 - 7,45 208
Pedagogická intervence PI Holečková Zuzana 2. stupeň Středa - 14,00 - 14,45 ředitelna
Pedagogická intervence PI Buriánková Jiřina 1.stupeň Pondělí - 12,45 - 13,30 102
Pedagogická intervence PI Komancová Pavlína 1.stupeň Pondělí - 12,45 - 13,30 110
Pedagogická intervence PI Komancová Pavlína 1.stupeň Středa - 12,45 - 13,30 110
Pedagogická intervence PI Rulfová Lenka 3.A Středa - 12,45 - 13,30 110

 

VZDĚLÁVACÍ KROUŽKY

Čtenářský klub, uk. 29.1.18 ČKP Kárová Marcela 8. ročník Pondělí - 14,00 - 15,30 303
Čtenářský klub, od 2.18 ČKP Kárová Marcela 8. ročník Pondělí - 14,00 - 15,30 303
Čtenářský klub, od 1.18 ČKP Pískačová Šárka 7.A Středa – 14,00 – 15,30 208
Reading club RCZ Jirkovská Vítězslava 4. ročník Úterý – 14,00 - 14,45 210
Ruský jazyk RjZ Vítková Jana 7. ročník Úterý – 7,00 – 7,45 203
Matematika MZ Veselý Marek 8. ročník Pondělí - 14,00 - 14,45 210
Německý jazyk NjZ Kottová Jitka 7. ročník Úterý – 7,00 - 7,45 206
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem, uk.25.1.18 DP Mlynárová Martina 6. ročník Čtvrtek - 14.00 - 15.00 203,PC
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem, od 2.18 DP Mlynárová Martina 6. ročník Čtvrtek - 14.00 - 15.00 203,PC
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem, uk.6.3.18 DP Reichlová Petra 7. ročník Úterý – 15,25 – 16,25 205
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem, uk. 5.2.18 DP Veselý Marek 8. ročník Pondělí - 14,00 - 15,00  210
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem, uk.8.1.18 DP Kottová Jitka 9. ročník Pondělí - 14,00 – 15,00 206
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem, od 2.18 DP Kottová Jitka 9. ročník Pondělí - 14,00 – 15,00 206
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem, uk.7.2.18 DP Chabrová Lenka 6. ročník Středa – 6,45 – 7,45 302
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem, uk.5.2.18 DP Brabcová Petra 7. ročník Pondělí – 6,45 – 7,45 207
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem, od 2.18 DZ Brabcová Petra 7. ročník Pondělí – 7,00 – 7,45 207
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem, uk.22.2.18 DP Kárová Marcela 8. ročník Pondělí – 6,45 – 7,45 303
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem, uk.12.2.18 DP Pískačová Šárka 9. ročník Pondělí – 6,45 – 7,45 208
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem, uk.23.1.18 DP Jirkovská Vítězslava 4.ročník Úterý – 14,00 - 15,00 210
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem, uk.13.2.18 DP Ejemová Markéta 2.B Úterý – 14,00 - 15,00 10
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem, uk.8.2.18 DP Tomeš Jiří 3. ročník Čtvrtek - 13.30 - 15.00 103
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem, uk.24.1.18 DP Satýnková Irena 4. ročník Středa - 12,45 - 13,45 105
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Rulfová Lenka 5.B Čtvrtek - 13,00 - 14,00 107
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Buriánková Jiřina 5.A Čtvrtek - 13,15 - 14,30 106
Čtenářský klub ČKP Buriánková Jiřina 5.A Čtvrtek - 13,15 - 14,30 106
Dyslektický kroužek DysZ Rulfová Lenka 5.B Čtvrtek - 13,00 - 14,00 107
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Komancová Pavlína 5.C Čtvrtek - 14,00 - 15,30 110
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Rosenkrancová Šárka 2.A Úterý – 14,35 - 15,35 4
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Tomeš Jiří 3.ročník Pondělí - 13.30 - 15.00 103
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Kubištová Marcela 4.A Pondělí - 11.45 - 12.45 9
Doučování žáků ohrožených šk. neúspěchem DP Kubištová Marcela 4.A Úterý – 12,35 - 13,35 10
Klub zábavné logiky a deskových her LHP Ejemová Markéta 2.B Čtvrtek - 13,45 - 15,15 10
Klub zábavné logiky a deskových her LHP Sokolová Radka 3.B Středa - 12,45 - 13,50 108
Klub zábavné logiky a deskových her LHP Rulfová Lenka 4.A Pondělí – 13.00 - 14.30 108
Klub zábavné logiky a deskových her LHP Kubištová Marcela 4.A Pondělí – 13.00 - 14.30 106
Klub zábavné logiky a deskových her LHP Černá Tereza 4.C Pondělí - 13,00 – 14,30 Pavilon
           
           
           

 

s KULTURNÍM ZAMĚŘENÍM

Klub mladého diváka KMDZ Brabcová Petra 2. stupeň Dle programu MDK
Kytara 1. KyZ Žalmanová Lenka 4. – 9. r. Středa – 14,15 – 15,00 203
Kytara 2. KyZ Žalmanová Lenka 4. – 9. r. Úterý – 15,30 – 16,15 203
Výtvarný kroužek VvZ Konfrštová Michaela 1. - 2. r. Středa – 15,15 – 16,45 Pav. VV
Výtvarný kroužek VvZ Konfrštová Michaela 2. - 4. r. Čtvrtek – 15,15 – 16,45 Pav. VV
Keramický kroužek KerZ

Kletečková Renata

Šestáková  Kateřina

2. - 5. r. Pondělí  - 15,15 - 16,45 Ker.dílna
Hudební kroužek HVZ Tomeš Jiří 3. - 9. r. Čtvrtek - 14,35 - 15,35 103
Školní časopis ŠČZ Brabcová Petra 2. stupeň Čtvrtek - 7,00 - 7,45 PC
Výtvarný kroužek - animace VvZ Žalmanová Lenka 6. – 9. r. Pondělí – 14,00 – 16,15 Pav. Vv

 

se SPORTOVNÍM ZAMĚŘENÍM

Plavání PlaZ

Rulfová Lenka 

Bolinová Radana

 Padevět Michal

1.stupeň Úterý - 13,30 - 15,15 Bazén 4.ZŠ
Florbal FZ Padevět Michal 3. - 5. r. Pondělí - 13,45 - 14,45 Tělocvična
Florbal FZ Vyčítalová Věra 2.stupeň Středa – 13.30 – 15,00 Tělocvična