Město Kladno
Kotva
GDPR
 
 
Aktuality
Číslo účtu pro platbu ŠD, LVVZ a ŠvP
21.9.2018

Vážení rodiče,

číslo účtu pro platbu poplatku za školní družinu (ŠD), platbu za lyžařský výcvik (LVVZ) a pro platbu školy v přírodě (ŠvP). Při platbě vždy uvádějte variabilní symbol a do poznámky jméno a příjmení žáka a popis platby (ŠD, LVVZ, ŠvP).

 

č.ú. 115-7480750207/0100 u Komerční banky

 

Variabilní symbol obdrží každý žák a slouží po celou dobu jeho docházky do ZŠ.

Platba poplatku za školní družinu ve školním roce 2018/19
6.9.2018

Úplata za vzdělávání ve ŠD na škol.rok 2018/19 je stanovena ve výši 150,- Kč na žáka za měsíc.

Platbu prvního pololetí ve výši 600,-- Kč (září, říjen, listopad, prosinec) zašlete nejpozději do 15. 10. 2018 na účet školy č. ú. 115-7480750207/0100.

Variabilní symbol obdrží každý žák. Do poznámky k platbě uvádějte celé jméno a třídu.

Na platbu za druhé pololetí budete včas upozorněni. 

Zápis do ŠD na školní rok 2018--2019
29.6.2018

Zápis do ŠD bude prováděn:

před zahájením šk. roku 30. 8. v 9 - 15 hod a 31. 8. v 9 - 13 hod v pavilonu ŠD

první den školní docházky 3. 9. v 7 – 10 hod v pavilonu ŠD

Pravidelný provoz školní družiny bude zahájen od 4.9.2018.

ŠVP - Sklárna (1.A, 1.B, 2.B, 2.C, 3.A )
18.6.2018

Vážení rodiče,

vaše děti dorazily na školu v přírodě do Sklárny v pořádku

Platba ve školní družině
8.9.2017

 

Vážení rodiče,

platba za školní družinu je možná od pondělí 11. 9. 2017 v sekretariátu školy.

 

Poplatek se vybírá za období:          

září – říjen 2017

300,- Kč          platí se 09/17

listopad – prosinec 2017   

300,- Kč          platí se 11/17

leden – březen 2018         

450,- Kč          platí se 01/18

duben – červen 2018       

450,- Kč          platí se 04/18

 

platit je možné i na delší období dle domluvy v sekretariátu

na platby za ŠD budete vždy včas upozorněni v notýsku

 

Vybírání poplatku:    

pondělí – pátek   

7, 00 – 15,00 hod.

 
 
V příštích dnech vaříme
Úterý 23.10.2018
Polévka: 
Kuřecí vývar se zavářkou
Hl. jídlo1: 
Čevabčiči, brambory, obloha
Hl. jídlo 2: 
Ovocné knedlíky se zakysanou smetanou, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Hovězí maso, rajská omáčka, těstoviny
Středa 24.10.2018
Polévka: 
Hrstková
Hl. jídlo1: 
Srbské rizoto se sýrem, řepa
Hl. jídlo 2: 
Krůtí paprikáš, těstoviny, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Sekaná pečeně, brambory, obloha
Čtvrtek 25.10.2018
Polévka: 
Cibulová se sýrem
Hl. jídlo1: 
Smetanová čočka, vejce, okurka
Hl. jídlo 2: 
Přírodní vepřový plátek, rýže, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Hovězí maso na česneku, špenát, br. knedlík
Pátek 26.10.2018
Polévka: 
Brokolicová
Hl. jídlo1: 
Pečené kuřecí čtvrtky, brambory, salát
Hl. jídlo 2: 
Frankfurtská pečeně, rýže, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Halušky se zelím a uzeným, dezert
Pondělí 29.10.2018
Polévka: 
Podzimní prázdniny
Hl. jídlo1: 
Podzimní prázdniny
Hl. jídlo 2: 
Podzimní prázdniny
Hl. jídlo 3: 
Podzimní prázdniny

.

 
 
Mapa webu
A
A
A

Kroužky


NÁPRAVNÉ KROUŽKY

 

název kroužku

 

vyučující

žáci  z ..

den / čas

učebna

Pedagogická intervence

PI

Kubištová Marcela

4. ročník

Čtvrtek – 12.45 – 13.30

9

Pedagogická intervence

PI

Kárová Marcela

6. ročník

Čtvrtek – 13.40 – 14.25

303

Pedagogická intervence

PI

Černá Tereza

5. ročník

Čtvrtek – 12.45 – 13.30

5

Pedagogická intervence

PI

Šuranyi Jana

     6. ročník

Středa  -    7.00 –   7.45

110

Pedagogická intervence

PI

Komancová Pavlína

3. ročník

Středa -  12.45 – 13.30

110

Pedagogická intervence

PI

Holečková Zuzana

7. ročník

Čtvrtek – 14.00 – 14.45

Ř

Pedagogická intervence

PI

Bolinová Radana

1.ročník

Středa -  12.45 – 13.30

P

Dyslektický kroužek

DylZ

Brabcová Petra

8. A, B

Pátek -       6.45 -   7.45

206

Dyslektický kroužek

DylZ

Satýnková Irena

5. B

Čtvrtek - 11.45 – 12. 40

105

Dyslektický kroužek

DylZ

Chabrová Lenka

7. ročník

Pátek -      6.45  -   7.45

305

Dyslektický kroužek

DylZ

Pískačová Šárka

6. ročník

Pondělí -  6.45  -   7.45

208

 

VZDĚLÁVACÍ KROUŽKY

 

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Rosenkrancová Šárka

1. A

Čtvrtek  – 13.30 – 15.00

5

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Ejemová Markéta

3. B

Čtvrtek  – 14.00 – 15.30

10

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Sokolová Radka

4. B

Čtvrtek  – 13.15 – 14.45

108

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Kubištová Marcela

5. A, B

Čtvrtek  – 13.45 – 15.15

105

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Buriánková Jiřina

1.stupeň

Čtvrtek  – 13.30 – 15.00

102

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Komancová Pavlína

1.stupeň

Čtvrtek  – 13.30 – 15.00

102

Dučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Prokopová Lucie

2. A

Středa  –   14.35 – 15.35

103

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Buriánková Jiřina

2. B

Středa  –   11.50 – 12.35

102

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Ejemová Markéta

3. B

Středa –  13.30 – 14.30

10

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem (AJ)

DP

Jirkovská Vítězslava

4. – 5. ročník

Úterý  –    14.15 – 15.15

10

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Tomeš Jiří

4. A

Pondělí – 13.40 – 14.40

103

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Eisová Irena

4. C

Středa  –  13.00 – 14.00

107

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Pískačová Šárka

9. ročník

Pondělí –    6.45 – 7.45

208

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Mlynárová Martina

7. A

Čtvrtek – 14.00 – 15.00

PC

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Vyčítalová Věra

7. B, C

Čtvrtek – 13.50 – 14.50

202

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Reichlová Petra

8. ročník

Středa –   14.00 – 15.00

205

Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky

PPZK

Veselý Marek

9. ročník

Pondělí – 14.00 – 14.45

210

Německý jazyk

NjZ

Wontroba Aleš

7. ročník

Pondělí -    6.45 -   7.30

10

 

Čtenářský klub

ČKP

Brabcová Petra

9. B

Pondělí – 14.00 – 15.30

Středa -    14.00 – 15.30

206

Čtenářský klub

ČKP

Chabrová Lenka

7. třídy

Středa -    13.55 – 15.25

305

 

 

 

s KULTURNÍM ZAMĚŘENÍM

 

Kytara začátečníci

KyZ

 Žalmanová Lenka

3. – 9. r.

Středa –    14.00 – 15.00

207

Kytara pokročilí

KyZ

 Žalmanová Lenka

2.stupeň

Úterý -      15.30 – 16.15

207

Keramický kroužek

KerZ

 Kletečková Renata,   

 Šestáková Kateřina

2. – 5. r.

Pondělí  – 15.15 – 16.45

Ker.dílna

Hudební kroužek

HVZ

 Tomeš Jiří

3. – 9. r.

Pondělí -   14.50 – 15.50

103

Výtvarný kroužek - animace

VvZ

 Žalmanová Lenka

2. stupeň

Pondělí -   14.00 – 16.15

Pav. Vv

Školní časopis

ŠČZ

 Brabcová Petra

2. stupeň

Dle dohody

PC

Klub mladého diváka

KMDZ

 Brabcová Petra

2. stupeň

Dle programu

Městské divadlo Kladno

 

se SPORTOVNÍM ZAMĚŘENÍM

 

 Florbal

FZ

 Vyčítalová Věra

6. – 7. třídy

Středa –   14.30 – 15.15

Tělocvična

 Plavání

PlaZ

 Ejemová Markéta

Rosenkrancová Šárka

1.stupeň

Úterý     – 13.30 – 15.15

bazén 4.ZŠ