Předběžný průzkum zájmu

Milí rodiče,

 

naše škola nabízí vašim dětem  zájezd do Anglie. Na programu nesmí chybět hlavní město Londýn, který je většinou rozdělen do dvou dnů pro bohatost a četnost památek. Dále by následovala důležitá místa včetně měst, která jsou pro zemi typická ( Stratford – jedno z nejznámějších turist. středisek, Warwick – jeden z nejkrásnějších středověkých hradů v Anglii, univerzitní město Oxford, Salisbury – gotická katedrála,  Stonehenge – nejznámější prehistorické kultovní místo, Winsdor – sídlo anglických panovníků).  Nabídka cestovní kanceláře „K tour“ je bohatá a těm, co se přihlásí, poskytneme podrobnější informace o tom, co zažijí.

 

Cena  – 7 690 Kč včetně veškerého pojištění

 

Termín – 23.-28.5.2014

 

Celkem 6 dní, cestování luxusním autobusem s videem Eurotunelem nebo trajektem přes kanál La Manche do Anglie. Ubytování celkem 3 x v anglických rodinách, kde bude poskytnuta 3x snídaně a večeře ( 3 polopenze ). Jinak stravování z vlastních zdrojů, v autobuse nápoje možné k zakoupení.

 

Na vstupy do objektů cca 80 GBP . Tyto informace si ponechejte, odstřihněte pod čarou a prosím o odevzdání třídním učitelům nebo p. uč. Paškové (kabinet č. 10) do 27.9.  2013

 

Souhlas s účastí ke stažení (Velikost: 38.26 kB)

Program zájezdu (Velikost: 526.34 kB)