Město Kladno
Kotva
GDPR
 
 
Aktuality
Učitel/učitelka na 1.stupni ZŠ
20.2.2019

Od 1. 9. 2019 hledáme na  uvolněnou pracovní pozici učitel / učitelka na 1. stupni ZŠ novou pracovní sílu. Předpokladem je odborná kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č 197/2014 Sb., a trestní a morální bezúhonnost.

Nabídku životopisu posílejte na adresu: zuzana.holeckova@7zskladno.cz, případně volejte na 736 768 769

Platba poplatku za školní družinu ve školním roce 2018/19 - 2. pololetí
7.1.2019

Úplata za vzdělávání ve ŠD na školní rok 2018/19 je stanovena ve výši 150,- Kč na žáka za měsíc.

Platbu druhého pololetí ve výši 900,-- Kč (leden, únor, březen, duben, květen, červen) zašlete nejpozději do 28. 2. 2019 na účet školy č.ú. 115-7480750207/0100.

Variabilní symbol obdrží každý žák. Do poznámky k platbě uvádějte celé jméno a třídu.

Číslo účtu pro platbu ŠD, LVVZ a ŠvP
21.9.2018

Vážení rodiče,

číslo účtu pro platbu poplatku za školní družinu (ŠD), platbu za lyžařský výcvik (LVVZ) a pro platbu školy v přírodě (ŠvP). Při platbě vždy uvádějte variabilní symbol a do poznámky jméno a příjmení žáka a popis platby (ŠD, LVVZ, ŠvP).

 

č.ú. 115-7480750207/0100 u Komerční banky

 

Variabilní symbol obdrží každý žák a slouží po celou dobu jeho docházky do ZŠ.

 
 
V příštích dnech vaříme
Čtvrtek 21.03.2019
Polévka: 
Pórkový krém se smaženým hráškem
Hl. jídlo1: 
Hovězí na žampionech, rýže, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Kuře na smetaně, těstoviny, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Čočka po orientálsku, vejce, okurka
Pátek 22.03.2019
Polévka: 
Z červené čočky
Hl. jídlo1: 
Dušené ledvinky, rýže, salát
Hl. jídlo 2: 
Cmunda po kaplicku, moučník
Hl. jídlo 3: 
Sekaná svíčkková, špaldový knedlík, ovoce
Pondělí 25.03.2019
Polévka: 
Zeleninová s rybími knedlíčky
Hl. jídlo1: 
Palačinky se špenátem a smetanou, jogurt
Hl. jídlo 2: 
Lovecký závitek, brambory, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Kuřecí rizoto se sýrem, okurka
Úterý 26.03.2019
Polévka: 
Slepičí vývar se zavářkou
Hl. jídlo1: 
Znojemská roštěná, rýže, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Fazolový guláš s drůbežím masem, pečivo, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Pštroší vejce, br. kaše, salát
Středa 27.03.2019
Polévka: 
Květáková s vejcem
Hl. jídlo1: 
Plněný kapustový list, brambory, salát
Hl. jídlo 2: 
Ovocné knedlíky s tvarohem, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Hovězí pražská pečeně, rýže, ovoce

.

 
 
Mapa webu
A
A
A

Mezinárodní projektové setkání - Kalisz 2015

Vloženo: 20.1.2017 | Autor: admin| Zobrazeno: 3036x |

 

Naše škola se ve dnech 9.4.2015 - 14.4.2015 zúčastnila druhého setkání projektu Erasmus+. Hostitelem byla Zespół Szkół nr 7 Szkoła Podstawowa nr 10 Gymnazjum nr7 v polském městě Kalisz. Naši školu zastupovali čtyři žáci 8. ročníku a čtyři učitelky. Setkání se zúčastnili i zástupci ostatních partnerských škol z Francie, Chorvatska a Španělska. 


Polští partneři připravili opravdu bohatý program. Součástí byla řada workshopů, při kterých se žáci a učitelé naučili sestavit přístroje k měření intenzity hluku, světla a těkavých organických látek. Tato měření pak budou prováděna na jednotlivých školách a výsledky porovnávány. Zajímavá byla možnost sestavit model větrné elektrárny. V malém měřítku jsme viděli, na jakém principu výroba elektrické energie funguje. Přínosným byly i workshopy zaměřené na práci s počítačem. Programy Prezi a Thinglink nám rozšířily možnosti vytváření prezentací. K odlehčenějším tématům patřila ekologická módní přehlídka. Každý tým vytvořil model za využití recyklovaných materiálů. Náš tým se zapojil velmi kreativně a Filip Dejčmar v dlouhých společenských šatech z odpadových pytlů, krepového papíru, korunky a střevíčkách z alobalu sklidil zasloužený aplaus.


Součástí programu byla i řada exkurzí. První den odpoledne jsme si prohlédli historické centum Kalisze. V neděli nás čekal výlet do Goluchowa s návštěvou Muzea lesnictví a ochrany přírody. Zpestřením byla i obora se zubry a polskými koniky. V pondělí jsme navštívili třídírnu odpadu Orli staw. Zážitek to byl velký, především čichový. Velmi zajímavou byla také návštěva hlavního města Varšavy a to i přes čtyřhodinovou cestu autobusem. V dopoledních hodinách jsme navštívili vědecký park Kopernikovo centrum. Interaktivní formou jsme se seznámili s řadou nejen fyzikálních jevů. Odpoledne jsme si prohlédli historické centrum a královský palác.


Společné setkání bylo velmi přínosné. Nejen po odborné stránce, ale také lidské. Naši žáci byli ubytování v polských rodinách a měli tak možnost poznat způsob života u našich sousedů, procvičit se v konverzaci v angličtině. Pro nás učitele bylo zajímavé si pohovořit s kolegy z ostatních zemí.


Co dodat na závěr? Určitě poděkovat našim žákům i kolegyním za vzornou spolupráci a těšit se na další setkání a to ve francouzské škole.

 

Foto - prezentace
 

Mgr. Jana Vítková koordinátor projektu

 

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikací (sdělení ) odpovídá výlučně autor. Publikace (sdělení) nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.