Město Kladno
Kotva
Logo školy
Školní hymna
Nepřehlédněte
Informace ze školní jídelny
6.1.2021
Vážení rodiče,
po dobu distanční výuky vašeho dítěte si nezapomeňte odhlásit oběd, pokud ho nebudete vyzvedávat (obědy se nebudou od příštího týdne odhlašovat hromadně, pokud si neodhlášený oběd nevyzvednete, propadne).
 
Informace k hodnocení žáků
5.1.2021

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás upozornit na materiál MŠMT PDF souborzde (Velikost: neznámá)

Informace ze školní jídelny
30.12.2020

Vážení rodiče,

s platností od 4.1.2021 se upravuje výdej obědů:

- Ve školní jídelně se mohou prezenčně stravovat pouze žáci a studenti v prezenční výuce a zaměstnanci školy přítomní na pracovišti - čas výdeje 11.30 - 14.00

- Ostatní žáci, studenti a zaměstnanci školy (na distanční výuce) si mohou stravu odebrat výdejním okénkem (take-away) do přinesených nádob

časy výdeje: 11.00 - 11.30 a 14.00 - 14.15

    Žáci i zaměstnanci školy mají povinnost v prostorách školní jídelny nosit roušky, s výjimkou doby konzumace stravy. 

Obědy budou odhlášeny - pokud si žáci budou obědy vyzvedávat u výdejního okénka, je třeba je znovu PŘIHLÁSIT.  

Informace o organizaci výuky od 4.1. do 10.1.2021
29.12.2020

Vážení rodiče,

dovolujeme si vás upozornit na materiál MŠMT k PDF souborInformace k provozu škol od 27.12.2020 (Velikost: neznámá)

GDPR
Tisk
Sitemap
Mapa webu
A
A
A

Lampiónový průvod pro Světlušku

Vloženo: 30.11.2019 | Autor: Radana Bolinová | Zobrazeno: 268x

Další ročník lampiónového průvodu se uskutečnil v pátek 22. listopadu 2019 a byl určen pro žáky 1. – 3. tříd naší školy a také malé kamarády z mateřských školek. 


Další ročník lampiónového průvodu se uskutečnil v pátek 22. listopadu 2019 a byl určen pro žáky 1. – 3. tříd naší školy a také malé kamarády z mateřských školek. Nebyl to ale jen tak obyčejný průvod s lampióny, protože jeho součástí byla také charitativní pomoc nevidomým – proto v názvu „SVĚTLUŠKA“. Všechny třídy prvního stupně se moc snažily vyrobit ty nejkrásnější „světlušky“, které jsme nabídli k prodeji. Výtěžek 3400,- Kč poputuje na konto Nadačního fondu Českého rozhlasu „SVĚTLUŠKA“.

     Sešli jsme se tento páteční podvečer jako obvykle v  hojném počtu dětí a rodičů a vydali se na cestu do okolí školy. Teprve potom jsme mohli vidět ty nejrozmanitější tvary a barvy lampiónů a také rozzářené oči všech dětí.

     Úvod, ale i závěr patřil písničkám za kytarového doprovodu paní učitelky Žalmanové a pana učitele Tomeše a zpěvu děti z jeho hudebnímu kroužku a také sladké odměně, když jsme se všichni loučili na školním hřišti. I přes letošní nepřízeň počasí se průvod  „SVĚTLUŠEK“ přesto všem moc líbil a už se těšíme na příští rok, kdy tuto zdařilou akci určitě zopakujeme.

 

Zapsala: Radana Bolinová