Město Kladno
Kotva
Logo školy
Školní hymna
Nepřehlédněte
Informace ze školní jídelny
6.1.2021
Vážení rodiče,
po dobu distanční výuky vašeho dítěte si nezapomeňte odhlásit oběd, pokud ho nebudete vyzvedávat (obědy se nebudou od příštího týdne odhlašovat hromadně, pokud si neodhlášený oběd nevyzvednete, propadne).
 
Informace k hodnocení žáků
5.1.2021

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás upozornit na materiál MŠMT PDF souborzde (Velikost: neznámá)

Informace ze školní jídelny
30.12.2020

Vážení rodiče,

s platností od 4.1.2021 se upravuje výdej obědů:

- Ve školní jídelně se mohou prezenčně stravovat pouze žáci a studenti v prezenční výuce a zaměstnanci školy přítomní na pracovišti - čas výdeje 11.30 - 14.00

- Ostatní žáci, studenti a zaměstnanci školy (na distanční výuce) si mohou stravu odebrat výdejním okénkem (take-away) do přinesených nádob

časy výdeje: 11.00 - 11.30 a 14.00 - 14.15

    Žáci i zaměstnanci školy mají povinnost v prostorách školní jídelny nosit roušky, s výjimkou doby konzumace stravy. 

Obědy budou odhlášeny - pokud si žáci budou obědy vyzvedávat u výdejního okénka, je třeba je znovu PŘIHLÁSIT.  

Informace o organizaci výuky od 4.1. do 10.1.2021
29.12.2020

Vážení rodiče,

dovolujeme si vás upozornit na materiál MŠMT k PDF souborInformace k provozu škol od 27.12.2020 (Velikost: neznámá)

GDPR
Tisk
Sitemap
Mapa webu
A
A
A

PROČ PRÁVĚ SEDMIKRÁSKA?

Vloženo: 1.9.2020 | Zobrazeno: 1155x

Louka je jako život a život je jako louka. Je velmi pestrá a plná podnětů. Občas je to rovina, jindy se musí překonat kopeček, někdy nad loukou vyjde sluníčko, jindy se mohou objevit mraky, ale louka nikdy nepřestane žít, růst a rozvíjet se.

 

            Jak louka roste, objevují se nové a nové květinky, noví a noví broučci i zvířátka. Přiletí motýlci, přidají se berušky, včelky a čmeláčci, přiskáčou také žabky. Vzájemně se spolu poznávají a učí se na louce žít – hrát si, smát se spolu, společně pracovat. Poznávají nová tajemství a zákoutí louky, společně překonávají překážky, pomáhají si a mají se rádi. Mají se rádi takoví, jací jsou. Každý brouček, zvířátko vypadá jinak, každá květinka jinak voní, ale to potvrzuje jejich jedinečnost. Jednoho dne někteří louku opustí a vydají se do světa na zkušenou, ale nikdy na svou louku nezapomenou.

 

            Jednoho dne vyrostla na louce „Sedmikráska“. A právě naše sedmikráska chtěla s ostatními kamarádit. Hrála si s nimi, pomáhala jim, pofoukala bolístku. Společně s ostatními loukou procházela, objevovala s nimi nové a nepoznané. Připravovala všechny na to, že louku jednou opustí a odejdou dále do světa, ale nemusí se ničeho bát, vždyť je to naše sedmikráska, která jim vždy pomůže a poradí. A tak se na naší louce ozývá veselý smích sedmikrásky, která svými zelenými lístky laskavě hladí ostatní květinky, broučky a zvířátka, vytváří pocit bezpečí.

 

            Také my se chceme chovat jako tato „Sedmikráska“. Chceme dětem pomáhat, poradit, pofoukat bolístku. Naše letitá zkušenost nám radí, jak máme správně rozvíjet dětskou duši. Chceme si s dětmi hrát, povídat si. Chceme naše malé partnery také vyslechnout a pomoci jim překonávat překážky, naučit je novým věcem. Chceme se společně s rodiči podílet na rozvoji celé dětské osobnosti. Přejeme si, aby se z našich malých partnerů staly velké, ale skromné osobnosti, vážící si svého života i života ostatních. Budeme se snažit v naší mateřské škole vytvořit příjemné, podnětné prostředí plné barev, aby se u nás děti cítily dobře, spokojeně a v bezpečí, jako na rozkvetlé louce. Vždyť pohodové rozesmáté dítě, které se k nám bude rádo vracet je naplněním naší práce.