Město Kladno
Kotva
GDPR
 
 
Aktuality
Učitel/učitelka na 1. stupni ZŠ
3.6.2019

Od 1. 9. 2019 hledáme na uvolněnou pracovní pozici učitel / učitelka na 1. stupni ZŠ novou pracovní sílu.

Nabídku životopisu posílejte na adresu: zuzana.holeckova@7zskladno.cz, případně volejte na 736 768 769

Změna termínů
25.4.2019

Vážení rodiče,

dovolujeme si upozornit na změnu termínů v červnovém kalendáři:

11. 6. 2019 - třídní schůzky (konzultace)

18. 6. 2019 - vyřazování žáků 9. tříd

Učitel / učitelka na 2. stupni ZŠ
8.4.2019

Od 1. 9. 2019 hledáme na  uvolněnou pracovní pozici učitel / učitelka na 2. stupni ZŠ novou pracovní sílu pro výuku všeobecně vzdělávacích předmětů humanitního zaměření, nejlépe s aprobací Čj - Aj. Předpokladem je odborná kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č 197/2014 Sb., a trestní a morální bezúhonnost.

Nabídku životopisu posílejte na adresu: zuzana.holeckova@7zskladno.cz, případně volejte na 736 768 769

Platba poplatku za školní družinu ve školním roce 2018/19 - 2. pololetí
7.1.2019

Úplata za vzdělávání ve ŠD na školní rok 2018/19 je stanovena ve výši 150,- Kč na žáka za měsíc.

Platbu druhého pololetí ve výši 900,-- Kč (leden, únor, březen, duben, květen, červen) zašlete nejpozději do 28. 2. 2019 na účet školy č.ú. 115-7480750207/0100.

Variabilní symbol obdrží každý žák. Do poznámky k platbě uvádějte celé jméno a třídu.

Číslo účtu pro platbu ŠD, LVVZ a ŠvP
21.9.2018

Vážení rodiče,

číslo účtu pro platbu poplatku za školní družinu (ŠD), platbu za lyžařský výcvik (LVVZ) a pro platbu školy v přírodě (ŠvP). Při platbě vždy uvádějte variabilní symbol a do poznámky jméno a příjmení žáka a popis platby (ŠD, LVVZ, ŠvP).

 

č.ú. 115-7480750207/0100 u Komerční banky

 

Variabilní symbol obdrží každý žák a slouží po celou dobu jeho docházky do ZŠ.

 
 
V příštích dnech vaříme
Pondělí 17.06.2019
Polévka: 
Květáková s vejcem
Hl. jídlo1: 
Pečená kuřecí stehna, červené zelí, br. knedlík
Hl. jídlo 2: 
Vepřové nudličky v sýrové omáčce, těstoviny, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Koprová omáčka, brambory, vejce, jogurt
Úterý 18.06.2019
Polévka: 
Hovězí vývar s nudlemi
Hl. jídlo1: 
Hovězí pečeně v hořčičné omáčce, rýže, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Kapustové karbanátky s masem a pohankou, br. kaše, salát
Hl. jídlo 3: 
Králík na zelenině, bulgur, ovoce
Středa 19.06.2019
Polévka: 
Fazolová se zeleninou a bramborem
Hl. jídlo1: 
Těstovinový salát s kuřecím masem a zeleninou, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Filé na másle, brambory, salát
Hl. jídlo 3: 
Telecí na smetaně, gnocchi, ovoce
Čtvrtek 20.06.2019
Polévka: 
Rajská
Hl. jídlo1: 
Sekaná pečeně, brambory s petrželkou, salát
Hl. jídlo 2: 
Hovězí na divoko, halušky, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Smetanová čočka, vejce, okurka
Pátek 21.06.2019
Polévka: 
Zeleninová s pohankou
Hl. jídlo1: 
Bulgurové rizoto se sýrem, řepa
Hl. jídlo 2: 
Milánské špagety s krůtím masem a sýrem, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Hovězí pražská pečeně, rýže, salát

.

 
 
Mapa webu
A
A
A

Naše soutěže a olympiády 2017/2018

Vloženo: 14.9.2017 | Autor: Mlynarova| Zobrazeno: 512x |

 

Název akcetermíndoplňující infoumístěníúčastníci
Malá kopaná 24.5.2018 okresní kolo 5.-6. místo O.Galudár, 6.B, A.Herda, 6.B, J.Šípek, 6.B, P.Pastyřík, 6.C, V.Janáček, 6.C, V.Musil, 7.A, O.Voštinka, 7.A, J.Voštinka, 7.A, D.Fajfrlík, 7.B, F.Serpietri, 7.B
21.05.2018 základní kolo postup do okresního kola O.Galudár, 6.B, A.Herda, 6.B, J.Šípek, 6.B, P.Pastyřík, 6.C, V.Janáček, 6.C, V.Musil, 7.A, O.Voštinka, 7.A, J.Voštinka, 7.A, D.Fajfrlík, 7.B, F.Serpietri, 7.B
Školní florbalová liga ročník     2017-2018    2.místo D.Sikora, 3.A, M.Rambousek, 4.A, P.Zimola, 4.A, M.Poleno, 4.B, J.Šťastný 4.B, T.Kraus, 5.A, T.Šulík, 5.A, F.Ruchař, 6.A, P.Šíma, 6.A, D.Pokorný, 6.A, J.Šípek, 6.B, V.Frýda, 7.A, L.Černý, 7.A, D.Fajfrlík, 7.B
 Mc Donald´s cup  4.5.2018  okresní kolo  3.místo  M.Drsek, 2.B, L.Musil, 2.B, D.Sikora, 3.A, O.Koloušek, 3.A, F.Hrubý, 3.A, J.Ďuratný, 3.B, J.Martinovský, 3.B, J.Weis, 3.C, J.Pešek, 3.C 
Pohár rozhlasu

 

10.5.2018 starší žáci a žákyně  6. místo E.Bradáčová, 8.A, Kar. Čermáková, 8.A, M. Sieglerová, 8.A, A. Veverková, 8.A, H.Bartošová, 8.B, J. Cvrčková, 8.B, M. Humlová, 8.B, N. Hroudová, 8.C, B.Kratochvílová, 9.B
 12. místo  J.Hübl, 7.B, S.Bureš, 8.A, V.Burgr, 8.A, Š.Jirásek, 8.A, M.Mottl, 8.A, M.Pliml, 8.A, T.Volf, 8.C, D.Veselý, 9.A,  O.Jurča, 9.B
 3.5.2018 mladší žáci a žákyně

3. místo

B.Šestáková, 6.A, A.Suchochlebová, 6.A,  E.Nováková, 6.B,  A.Příbrská, 6.B, E.Smolíková, 6.B, N.Chválová, 6.C, B.Káňová, 6.C, N.Večeřová, 6.C,  P.Klečková, 7.A, 

5. místo

P.Šíma, 6.A, O.Vandas, 6.A, J.Šípek, 6.B,  V.Vela, 6.C, V.Janáček, 6.C, L.Černý, 7.A, J.Kuklík, 7.B, F.Serpietri, 7.B
Hokejbal proti drogám 26.4.2018 mladší žáci  3.místo P.Šíma, 6.A, D.Pokorný, 6.A, F.Ruchař, 6.A, A.Sojka, 6.A, A.Herda, 6.B, J.Šípek, 6.B, P.Pastýřík, 6.C, V.Vela, 6.C, L.Černý, 7.A, V.Frýda, 7.A, D.Fajfrlík, 7.B
starší žáci  3.místo P.Jones, 8.B, O.Kouba, 8.B, J.Burgr, 8.B, D.Kožíšek, 8.B, D.Rajniš, 8.B, M.Malý, 8.B, V.Rychlý, 9.A, D.Veselý, 9.A,  F.Horák, 9.A, P.Ton, 9.B,  L.Nachtigal, 9.B
Mc Donald´s cup  26.4.2018 základní kolo, kategorie B  2.místo  J.Ďuratný, 3.B, J.Šťastný, 4.B, J.Přerovský , 4.B, A.Dhouieb, 4.C, J.Pokorný, 5.A, T.Kraus, 5.A, T.Šulík, 5.A, L.Černá, 5.A, L.Sobotka. 5.B, S.Vavris, 5.C 
Mc Donald´s cup

 24.4.2018

základní kolo, kategorie A  1.místo

L.Musil. 2.B, M.Drsek. 2.B, D.Sikora, 3.A, O.Koloušek. 3.A, F.Hrubý, 3.A, J.Martinovský, 3.B, J.Ďuratný, 3.B, L.Weis, 3.C, J.Pešek, 3.C 

Odbíjená

19.4.2018

okresní kolo  5.-6.místo

B.Šestáková, 6.A, A.Filipová, 6.A, T.Stříbrná, 8.C, N.Hroudová, 8.C,  V.Kounovská, 9.B, Š.Danihelková, 9.B, D.Kamešová, 9.B, Š.Fenclová, 9.B

Volejbal

18.4.2018

okresní kolo  4. místo

V.Burgr, 8.A, M.Mottl, 8.A,  V.Löffler, 8.B, D.Veselý, 9.A,  P.Ton, 9.B, D.Kříž, 9.B, L.Nachtigal, 9.B, M.Sokol, 9.B, K.Jelínek, 9.B, T.tauchen, 9.B

Matematická olympiáda

17.4.2018

okresní kolo, kat. Z6  7. místo

Z.Hajšmanová, 6.A

Sportovní gymnastika

17.4.2018

okresní kolo  bez medailí

B.Šestáková, 6.A, P.Šíma, 6.A, A.Kloubková, 6.C, B.Káňová, 6.C, P.Schovánková, 7.A, J.Břešťál, 7.A, J.Hübl, 7.B, J.Chába, 7.B, N.Freibergová, 8.C, T.Machová, 9.B, D.Kamešová, 9.B, B.Veselá, 9.B, D.Kříž, 9.B, P.Ton, 9.B

Vybíjená 

12.4.2018

okresní kolo  3.místo

N.Škrabálková,5.A, N.Nedvědová, 5.A, L.Černá, 5.A, V.Kubíková, 5.A, A.Tadevosyan,5.A, L.Pražáková, 5.B, H.Šrámková, 5.C, L.Poláková, 4.A, E.Kratochvílová, 4.C

Vybíjená

10.4.2018

okresní kolo 3.místo A Kadoun, 5.A, T.Kraus, 5.A, J.Pokorný, 5.A, T.Šulík, 5.A, V.Novák, 5.A, J.Malý, 5.A, V.Hudec, 5.A, O.Doležal, 5.A, L.Sobotka, 5.B, J.Lorenc, 5.B, S.Vavris, 5.C 
 Pythagotiáda 5.-6.4.2018, školní kolo 6. třídy, postup do okresního kola 1. místo Z.Hajšmanová, 6.A
2. místo T.Lincová, 6.A
3. místo B.Sadílková, 6.B, D.Duda, 6.B
7. třídy, postup do okresního kola 1. místo V.Huml, 7.A
2. místo A.Martinovská, 7.A
3. místo Š.Šťastná, 7.A

8. třídy, postup do okresního kola

1.místo V.Krček, 8.B
2. místo P.Macková, 8.B
3. místo M.Motl, 8.A
Basketbal

6.4.2018

okresní kolo 2.místo A.Příbrská, 6.B, E.Perglová, 6.B, P.Chalupová, 6.B, A.Procházková, 6.B, N.Večeřová, 6.C,  N.Fedorková, 6.C, N.Velová, 6.C, K.Valentová, 7.A, V.Šmídová, 7.A
Basketbal

5.4.2018

okresní kolo 3. místo ve skupině O.Galudár, 6.B, A.Gevorkyan, 6.C, D.Jícha, 6.C, P.Salaba, 6.C, F.Švarc, 6.C, V.Vela, 6.C, V.Janáček, 6.C,  D.Fajfrlík, 7.B, F.Serpietri, 7.B
Odznak všestrannosti olympijských vítězů

 

27.3.2018, 

 

okresní kolo 3. místo B.Káňová, 6.C, postup do kraje
4. místo P.Šíma, 6.A, B.Šestáková, 6.A, L.Černá, 5.A, V.Löffler,8.B
Matematická olympiáda do 28.3.2018 kat. Z6, školní kolo 1. místo Z.Hajšmanová, 6.A, postup do okresního kola
Matematický klokan 16.3.2018 kat.Cvrček 1.místo F.Vereš. 3.A
2.místo O.Koloušek, 3.A
3.místo F.Ouda, 3.C
kat.Klokánek 1.místo K.Turnovská, 5.B
2.místo J.Šťastný, 4.B
3.místo M.Moulis, 5.B
kat. Benjamin 1. místo A.Příbrská, 6.B
2. místo A.Filipová, 6.A
3. místo D.Demko, 6.A
kat. Kadet 1. místo J.Zíma, 9.A
2. místo Š.Fenclová, 9.B
3. místo K.Jelínek, 9.B
Slánka 15.3.208 recitační soutěž   T.Lincová, 6.A
A.Grimová, 4.A
J.Mašková, 3.A
Basketbal 15.3.2018 okresní kolo  2. místo H.Bartošová, 8.B, N.Sadílková, 8.B, N.Kazmarová, 8.C, T.Černá, 8.C, S.Tadevosyan, 9.A, T.Hořavová, 9.A, V.Kounovská, 9.B, B.Kratochvílová, 9.B
Házená 14.3.2018 krajské kolo  3. místo M.Čurda, 8.A, J.Ševce, 8.A,  V.Löffler, 8.B, T.Polák, 8.B, V.Rychlý, 9.A, D.Veselý, 9.A,  F.Horák, 9.A, P.Ton, 9.B, D.Kříž, 9.B, L.Nachtigal, 9.B, M.Sokol, 9.B
Basketbal 13.3.2018 okresní kolo  7.-8.místo M.Čurda, 8.A, J.Ševce, 8.A, J.Burger, 8.B, V.Löffler, 8.B, T.Polák, 8.B,J.Linhart, 8.C , V.Rychlý, 9.A, D.Veselý, 9.A,  P.Ton, 9.B, D.Kříž, 9.B, L.Nachtigal, 9.B
Vybíjená 8.3.2017  dívky postup do okresního kola L.Poláková, 4.A, E.Skálová, 4.B, A.Holišová, 4.B, E.Kratochvílová, 4.C, T.Hajná, 4.C, A.Tadevosyan,5.A, V.Kubíková, 5.A, N.Nedvědová, 5.A, L.Černá, 5.A, N.Škrabálková, 5.A, L.Pražáková, 5.B, V.Jozífková, 5.C 
Vybíjená 6.3.2017 kategorie mix postup do okresního kola Vít Novák, 5.A, Václav Novák, 5.A, T.Šulík, 5.A, J.Pokorný, 5.A, T.Kraus, 5.A, V.Hudec, 5.A, J.Malý, 5.A, A.Kadoun, 5.A, O.Doležal, 5.A, J.Lorenc, 5.B, L.Sobotka, 5.B, S.Vavris, 5.C
Zeměpisná olympiáda 20.2.2018 okresní kolo 17.místo K.Valentová, 7.A, kat. B
19.místo P.Ton, 9.B, kat. C
22.místo V.Rychlý, 9.A, kat. C
Olympiáda v anglickém jazyce 8.2.2018 okresní kolo 6.-7.místo L.Hanus, 9.B, kat. II.A
9.-10.místo K.Chalupníček, 7.A, kat. I.A
Matematická olympiáda 24.1.2018 kategorie Z5 7.-10.místo T.Hluchník, 5.A
11.-17.místo V.Novák, 5.A
29.-32.místo  A.Kadoun, 5.A
33.-36.místo T.Kraus, 5.A
Olympiáda v anglickém jazyce 25.1.2018 školní kolo kat. II.A postup do okr. kola: M.Kuthan, 8.A, L.Hanuš, 9.B
17.1.2018 kat. I.A postup do okr. kola: K.Valentová, 7.A, K.Chalupníček, 7.A
Zeměpisná olympiáda 25.1.2018 školní kolo kat. B 5 žáků, postup L.Černý, 7.A, K.Valentová, 7.A
kat. C 11 žáků, postup V.Rychlý, 9.A, P.Ton, 9.B
Bezpečnost s Empíkem 20.12.2017 výtvarná soutěž 6. místo T.Brémová, 4.C
Florbal 20.12.2017 školní turnaj 1. místo 9.B
2. místo 8.A
3. místo 9.A
Florbal 15.12.2017 ?eps Cup 7.místo O.Kolou?ek, 3.A, M.Rambousek, 4.A, D.Lebeda, 4.A, P.Zimola, 4.A, J.??astn?, 4.B, J.Mal?, 5.A, T.?ul?k, 5.A, J.Pokorn?, 5.A, T.Kraus, 5.A 
Mladý chemik 13.12.2017 2. kolo celostátní soutěže 11.-13.místo J.Červená, 9.B
14.-17.místo K.Jelínek, 9.B
Házená 11.12.2017 okresní kolo 2. místo R.Valečková, 8.B, H.Bartošová, 8.B, E.Horáková, 8.B, K.Staňková, 8.B, J.Cvrčková, 8.B, N.Hroudová, 8.C, T.Stříbrná, 8.C, B.Vilímková, 8.C, S.Tadevosyan, 9.A, T.Hořavová, S.Kubátová, 9.A, V.Kounovská, 9.B, B.Kratochvílová, 9.B
Házená 4.12.2017 okresní kolo, postup do krajského kola 1. místo M.Motl, 8.A, M.Pliml, 8.A, V.Löffler, 8.B, V.Rychlý, 9.A, D.Veselý, 9.A, F.Horák, 9.A, P.Ton, 9.B, D.Kříž, 9.B, K.Jelínek, 9.B, M.Sokol, 9.B, T.Tauchen, 9.B
Přebor škol v šachu 29.11.2017 regionální kolo 4. místo 1.kategorie:? L.Mehes, 3.C, V.Mehesov?, 5.A, O.Kasner, 4.A, T.Tygl, 5.B?
4. místo 2.kategorie: J.Kraus, 6.A, F.Novotný, 6.A, Z.Tadevosyan, 9.A, K.Jelínek, 9.B, M.Sokol, 9.B
Florbal 22.11.2017 okresní kolo 2. místo K.Betlachová, 6.A B.Šestáková, 6.A, A.Příbrská, 6.B, E.Perglová, 6.B, N.Řečínská, 6.B, P.Klečková, 7.A, A.Martinovská, 7.A, K.Valentová, 7.A, A.Hřebíková, 7.B, Z.Matunová, 7.B, M.Milder, 7.A, E.Raidlová, 7.A
Florbal 13.11.2017 okresní kolo 2. místo P.Zíma, 6.A, D.Pokorný, 6.A, A.Rous, 6.A, A.Sojka, 6.A,J.Šípek, 6.B, V.Vela, 6.C, V.Janáček, 6.C, V.Frýda, 7.A, L.?erná, 7.A, D.Fajfrlík, 7.B
Florbal 10.11.2017 okresní kolo 3. místo M.Pliml, 8.A, J.Ševce, 8.A, M.Motl, 8.A, M.Čurda, 8.A, O.Kouba 8.B, M.Malý, 8.B, J.Burger, 8.B, D.Kožíšek, 8.B, D.Veselý, 9.A, V.Rychlý, 9.A, P.Ton, 9.B, D.Kříž, 9.B
Malá kopaná 7.11.2017 krajské kolo 7.-9.místo M.Pliml, 8.A, J.Ševce, 8.A, V.Jedlička, 8.A, M.Motl, 8.A, M.Čurda, 8.A, V.Löffler, 8.B, D.Slepička, 8.B, D.Veselý, 9.A, M.Sokol, 9.B, L.Nachtigal, 9.B
Florbal 1.11.2017 okresní kolo 2.místo J.Pokorn?, 5.A, T.?ul?k, 5.A, L.?ern?, 5.A, J.Mal?, 5.A,T.Kraus, 5.A, D.Lebeda 4.A, P.Zimola, 4.A, M.Rambousek 4.A, M.Poleno, 4.B, J.??astn?, 4.B, L.Krausov?, 4.B, L.Mehes, 3.C?
Stolní tenis 1.11.2017 školní kolo 1. místo Denisa Hýžová, 6.C
2. místo Alena Martinovská, 7.A
3. místo Bára Kratochvílová, 9.B
1. místo Kryštof Jelínek, 9.B
2. místo David Kříž, 9.B
3. místo Petr Ton, 9.B
Florbal 23.10.2017 okresní kolo 3. místo K.Bursová, 8.A, Kr.Čermáková, 8.A, T.Kabeláčová, 8.A, M.Sieglerová, 8.A, R.Valečková, 8.B, H.Bartošová, 8.B, E.Horáková, 8.B, S.Tadevosyan, 9.A, R.Dědičová, 9.A, M.Rácová, 9.A, K.Bláhová, 9.A,? B.Voštinková, 9.B, V.Kounovská, 9.B, B.Kratochvílová, 9.B, Š.Fenclová, 9.B
Florbal 19.10.2017 základní kolo, postup do okres. kola 1. místo P.Šíma, 6.A, D.Pokorný, 6.A, A.Rous, 6.A, A.Sojka, 6.A,J.Šípek, 6.B, P.Pastýřík, 6.C, V.Vela, 6.C, V.Frýda, 7.A, D.Fajfrlík, 7.B
Florbal 17.10.2017 základní kolo, postup do okres. kola 1.-2. místo M.Pliml, 8.A, J.Ševce, 8.A, M.Motl, 8.A, M.Čurda, 8.A, O.Kouba, 8.B, M.Malý, 8.B, D.Kožíšek, 8.B, J.Burgr, 8.B, D.Veselý, 9.A, V.Rychlý, 9.A, P.Ton, 9.B, D.Kříž, 9.B
Malá kopaná 12.10.2017 okresní kolo 1. místo M.Pliml, 8.A, J.Ševce, 8.A, V.Jedlička, 8.A, M.Motl, 8.A, M.Čurda, 8.A, V.Löffler, 8.B, D.Slepička, 8.B, D.Veselý, 9.A, M.Sokol, 9.B, L.Nachtigal, 9.B
Přespolní běh 26.9.2017 okresní kolo 3. místo B.Šestáková, 6.A, A.Příbrská, 6.B, E.Smolíková, 6.B, E.Nováková, 6.B, N.Fedorková, 6.C, A.Kloubková, 6.C
3. místo P.Drsek, 6.A, V.Janáček, 6.C, P.Pastyřík, 6.C, V.Vela, 6.C, J.Voštinka, 7.A, O.Voštinka, 7.A
3. místo A.Veverková, 8.A, J.Cvrčková, 8.B, S.Tadevosyan, 9.A, D.Kamešová, 9.B, V.Kounovská, 9.B, B.Veselá, 9.B
5.-6. místo V.Löffler, 8.B, D.Kožíšek, 8.B, D.Slepička, 8.B, T.Volf, 8.C, P.Ton, 9.B, M.Sokol, 9.B
Malá kopaná 21.9.2017 základní kolo 1.místo M.Pliml, 8.A, J.Ševce, 8.A, V.Jedlička, 8.A, M.Motl, 8.A, M.Čurda, 8.A, V.Löffler, 8.B, D.Slepička, 8.B, D.Veselý, 9.A, P.Linsmayer, 9.A, M.Sokol, 9.B, L.Nachtigal, 9.B, P.Ton, 9.B, D.Kříž, 9.B, K.Jelínek, 9.B, M.Koldínský, 9.B
O putovní pohár ředitele městské policie 13.9.2017 17. ročník 11.místo A.Martinovská, 7.A, K.Valentová, 7.A, V.Frýda, 7.A, V.Musil, 7.A