Město Kladno
Kotva
Logo školy
Školní hymna
Nepřehlédněte
Nabídka práce
24.1.2020

Od 1. 9. 2020 hledáme na  uvolněnou pracovní pozici učitel / učitelka na 2. stupni ZŠ novou pracovní sílu pro výuku českého jazyka.

Nabídku životopisu posílejte na adresu: zuzana.holeckova@7zskladno.cz, případně volejte na 736 768 769

Platba poplatku za školní družinu ve školním roce 2019/2020
3.1.2020

Úplata za vzdělávání ve ŠD na školní rok 2019/20 je stanovena ve výši 150,- Kč na žáka za měsíc.

Platbu ve výši 900,-- Kč (leden, únor, březen, duben, květen, červen) zašlete nejpozději do 28. 2. 2020 na účet školy č.ú. 115-7480750207/0100.

Variabilní symbol je stejný jako za první platbu. Do poznámky k platbě uvádějte celé jméno a třídu.

Zrušení ozdravného pobytu u moře
8.10.2019

Vážení rodiče,

vzhledem k malému počtu zájemců o ozdravný pobyt u moře ho paní ředitelka pro tento školní rok ZRUŠILA.

Číslo účtu pro platbu ŠD, LVVZ a ŠvP
21.9.2018

Vážení rodiče,

číslo účtu pro platbu poplatku za školní družinu (ŠD), platbu za lyžařský výcvik (LVVZ) a pro platbu školy v přírodě (ŠvP). Při platbě vždy uvádějte variabilní symbol a do poznámky jméno a příjmení žáka a popis platby (ŠD, LVVZ, ŠvP).

 

č.ú. 115-7480750207/0100 u Komerční banky

 

Variabilní symbol obdrží každý žák a slouží po celou dobu jeho docházky do ZŠ.

GDPR
Tisk
Sitemap
Mapa webu
A
A
A

9. C - 2018

Vloženo: 2.4.2019 | Autor: Marcela Kárová | Zobrazeno: 131x
   Březen začal velice slibně - jarními prázdninami... Odpočatí jsme se vrátili zpět do školy a pustili se do posledních příprav na přijímací zkoušky na střední školy a odborná učiliště. Z přijímacího řízení máme trochu obavy, takže se snažíme nic nepodcenit. 
   
 

Vloženo: 1.3.2019 | Autor: Marcela Kárová | Zobrazeno: 76x

   Je po Vánocích a školní rok se pomalu blíží ke konci své první poloviny. Část našich spolužáků se chystá na lyžařský výcvik. Ve druhé polovině měsíce nás čekají pololetní písemné práce a na závěr také vysvědčení. Jak to tak vypadá, nemusela by naše pololetní vysvědčení dopadnout úplně nejhůře. Pokud se nám podaří dostat dobré známky z pololetních prací, bude mít velká část z nás v pololetí vyznamenání.


Vloženo: 1.3.2019 | Autor: Marcela Kárová | Zobrazeno: 99x
 Únor začal velice slibně - pololetními prázdninami! .) Většina z nás se na vysvědčení dočkala vytouženého vyznamenání a tak bylo co slavit! .) V únoru budeme odevzdávat přihlášky na střední školy a odborná učiliště. Všichni už máme naštěstí jasno. Víme, na které škole bychom rádi studovali. 

Vloženo: 18.12.2018 | Autor: Marcela Kárová | Zobrazeno: 138x
   Prosinec byl v naší třídě ve znamení nejrůznějších zajímavých exkurzí a výletů. Na začátku měsíce jsme se převlékli za čerty, anděly a Mikuláše a vydali jsme se rozdávat mikulášské balíčky spolužákům na 1. stupni. 
   
 

Vloženo: 29.11.2018 | Autor: Marcela Kárová | Zobrazeno: 136x
  
 Teplý říjen - studený listopad. Toť pranostika, které musíme dát tento rok za pravdu! U nás ve třídě ale bylo naštěstí i v listopadu krásně teplo. Konaly se třídní schůzky a naši rodiče odcházeli celkem spokojení. Většina z nás se již byla podívat na Dnech otevřených dveří své vysněné školy. Dny otevřených dveří proběhly i na naší škole.
  

 


Vloženo: 1.11.2018 | Autor: Marcela Kárová | Zobrazeno: 226x

 V říjnu jsme se zúčastnili Veletrhu vzdělávání. Prohléli jsme si nabídku středních škol a odborných učilišť, která působí na území Středočeského kraje a Prahy. Většina z nás totiž pořád ve výběru škol ještě trochu tápe, takže jsme byli moc rádi, že jsme na veletrh šli a mnozí z nás ho poté navštívili ještě jednou, tentokrát v doprovodu rodičů.


Vloženo: 26.9.2018 | Autor: Marcela Kárová | Zobrazeno: 292x
 Začal nám poslední rok naší povinné školní docházky. Většina z nás se stále rozhoduje, na kterou střední školu, či odborné učiliště nakonec nastoupí. Na rozhodování máme ještě trochu času a snad nám také pomůže návštěva Veletrhu vzdělávání, kam se celá třída chystáme 9. října.
   Ve třídě se nás po prázdninách sešlo všech 25. Změnili se nám někteří páni učitelé a paní učitelky a vybírali jsem si z nabídky volitelných předmětů, který byl poměrně pestrý.

Vloženo: 28.6.2018 | Autor: Marcela Kárová | Zobrazeno: 278x
   Červen začíná tradičně oslavou Dne dětí. Na oslavu tohoto krásného svátku jsme se s dětmi vypravili do Prahy, za dobrodružstvím únikových místností. Měli jsme na výběr ze čtyř místností a všichni jsme zvládli uniknout ve stanoveném čase! Také jsme se zúčastnili sportovního dne a letos jsme se poprvé v historii umístili na stupních výtězů!!! V přehazované jsme obsadili krásné 2. místo a převzali tak pomyslné stříbrné medaile. 
  
 

Vloženo: 27.4.2018 | Autor: Marcela Kárová | Zobrazeno: 12566x
   Duben byl v naší třídě ve znamení uzavírání čtvrtletní klasifikace, čtvrtletních písemných prací a třídních schůzek. Protože jsme ale nedopadli nejhůř, došlo i na příjemnější věci... 

Vloženo: 3.4.2018 | Autor: Marcela Kárová | Zobrazeno: 269x
   V březnu jsme oslavili měsíc knihy. V rámci povinné četby jsme si mohli zvolit knihu dle vlastního výběru a představit tak své oblíbené autory. Zkusili jsme si zahrát na dobu Karla IV. a ve trojicích jsme recitovali úryvek z knihy Jaroslava Vrchlického  - Noc na Karlštejně. Také jsme zpracovávali projekty o českých dílech a literárních autorech 2. poloviny 19. století. Recitovali jsme milostnou báseň Jaroslava Vrchlického - Za trochu lásky a začínáme se v recitacích výrazně zlepšovat! :)
  

Celkem: 80 článků

Duben v 8.C

Vloženo: 27.4.2018 | Autor: Marcela Kárová | Zobrazeno: 12567x
   Duben byl v naší třídě ve znamení uzavírání čtvrtletní klasifikace, čtvrtletních písemných prací a třídních schůzek. Protože jsme ale nedopadli nejhůř, došlo i na příjemnější věci... 

 Duben byl v naší třídě ve znamení uzavírání čtvrtletní klasifikace, čtvrtletních písemných prací a třídních schůzek. Protože jsme ale nedopadli nejhůř, došlo i na příjemnější věci... V dubnu k nám do třídy přišel profesionální sklář, který nás seznámil s historií výroby skla a předvedl nám mnoho zajímavých technik práce se sklem. Někteří z nás reprezentovali školu ve sportu a další zase v rámci chemické soutěže. Na konci měsíce jsme měli tříhodinový, velice zajímavý, seminář o technologiích, o sociálních médiích, jejich užívání a s tím spojenými nebezpečími. V květnu se moc těšíme na výlet do ZOO.