Město Kladno
Kotva
Logo školy
Školní hymna
Nepřehlédněte
Výměna lávky ve Vodárenské ulici
6.10.2021

Vážení,

dovolujeme si upozornit na stránku MMK zde

 

Podzimní prázdniny
4.10.2021

Ve dnech 27.10. a 29.10. mají děti podzimní prázdniny.

GDPR
Tisk
Sitemap
Mapa webu
A
A
A

Rada dětí 2021 - 2022


Na naší škole pracuje Rada dětí, ve které jsou zástupci z každé třídy od 4. do 9. ročníku. Na pravidelných měsíčních setkáních děti domlouvají patronáty tříd 1. a 2. stupně, otevřeně vyjadřují své názory, sdělují své problémy, které se snažíme společně řešit, projednávají se otázky týkající se chování žáků, školní výuky, provozu školy či školní jídelny.

 

Mezi žáky a učiteli existuje vyvážený verbální vztah. Žáci mají příležitost k samostatným řečovým projevům.

 

Žáci sami vypracovali následující text:

 

Školní tucet zásad pro dobré občanské soužití:

  1. Vstoupil jsi, potkal jsi - pozdrav
  2. Odcházíš - rozluč se.
  3. Chceš-li, potřebuješ-li - řekni prosím.
  4. Jen slaboši a zbabělci si musí dokazovat sílu - nikomu neubližuj.
  5. Nečiň druhým to, co nechceš, aby činili tobě - nikou se nevysmívej.
  6. Neskákej nikomu do řeči, všechny vyslechni - každý má právo vyjádřit názor.
  7. Vše, co ti posloužilo, poslouží i druhým - nenič.
  8. Lež, pomluva a drzost nepatří mezi slušné lidi - nelži a buď slušný
  9. Jen ten, kdo nic nedělá, nic nezkazí - neboj se neúspěchu
  10. Pokud něco pokazíš, přiznej se, zjednej nápravu - omluv se.
  11. Neboj se požádat o radu a pomoc, všechny dveře jsou ti otevřeny - pomůžeme ti!
  12. Máme o tebe starost a chceme z tebe mít radost - pomoz nám!

 

Termíny schůzek: 26.10.21, 23.11.21, 14.12.21

                                 

Seznam dětí Žákovského parlamentu - 2021/2022

4.třída 4.A  Pidrman Jakub, Šedá Šárka 
4.B  Štohlová Simona, Hrzinová Adéla
4.C Pfefferová Anežka, Krausová Jana
5.třída 5.A Bábová Marie, Vágner Bořivoj
5.B Slabá Veronika, Holásek Ondřej
 
6.třída 6.A Jelínek Matouš, Kábrtová Carmen
6.B Musil Lukáš, Šťastná Ema
6.C Sklenářová Justýna, Šebová Nela
7.třída 7.A Cycoň David, Prchalová Karolína
7.B Kadounová Eva, Martinovský Jan
7.C Plachá Karolína, Kohoutová Michaela
8.třída 8.A Grimová Alexandra, Kasner Ondřej
8.B Krausová Lucie, Konovalov Daniil
8.C Bodmas Omouwa Rozálie, Bubeníková Natálie
9.třída 9.A Mannlová Andrea, Hudec Vojtěch
9.B Dudičová Miroslava, Rozlívková Karolína
9.C Florovová Sandra, Jozívková Vanda

 

 

 

 

Chyba V této kategorii není žádný článek