Město Kladno
Kotva
Logo školy
Školní hymna
Nepřehlédněte
Informace k návratu z dovolených a prázdnin.
28.2.2020

Vážení rodiče,

dle sdělení vedoucího Odboru školství Krajského úřadu Středočeského kraje PhDr. Aloise Suryneka, Ph.D. si Vás dovolujeme informovat, že 

v případě, že se žáci školy vrací po jarních prázdninách z lyžování v horských oblastech Itálie z oblasti Benátska a Lombardie, ať ihned po návratu kontaktují územní pracoviště Krajské hygienické stanice Středočeského kraje podle místa bydliště.

Informace o sběru papíru
10.2.2020

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že papír momentálně nikdo nevykupuje, RUŠÍME SBĚR PAPÍRU (do odvolání).

Rada rodičů
6.2.2020

Vážení rodiče,

jednání RR dne 23. 4. 2020 bude mimořádně od 17.00 v učebně IT.

Nabídka práce
24.1.2020

Od 1. 9. 2020 hledáme na  uvolněnou pracovní pozici učitel / učitelka na 2. stupni ZŠ novou pracovní sílu pro výuku českého jazyka, hudební a výtvarné výchovy.

Nabídku životopisu posílejte na adresu: zuzana.holeckova@7zskladno.cz, případně volejte na 736 768 769

Platba poplatku za školní družinu ve školním roce 2019/2020
3.1.2020

Úplata za vzdělávání ve ŠD na školní rok 2019/20 je stanovena ve výši 150,- Kč na žáka za měsíc.

Platbu ve výši 900,-- Kč (leden, únor, březen, duben, květen, červen) zašlete nejpozději do 28. 2. 2020 na účet školy č.ú. 115-7480750207/0100.

Variabilní symbol je stejný jako za první platbu. Do poznámky k platbě uvádějte celé jméno a třídu.

Zrušení ozdravného pobytu u moře
8.10.2019

Vážení rodiče,

vzhledem k malému počtu zájemců o ozdravný pobyt u moře ho paní ředitelka pro tento školní rok ZRUŠILA.

Číslo účtu pro platbu ŠD, LVVZ a ŠvP
21.9.2018

Vážení rodiče,

číslo účtu pro platbu poplatku za školní družinu (ŠD), platbu za lyžařský výcvik (LVVZ) a pro platbu školy v přírodě (ŠvP). Při platbě vždy uvádějte variabilní symbol a do poznámky jméno a příjmení žáka a popis platby (ŠD, LVVZ, ŠvP).

 

č.ú. 115-7480750207/0100 u Komerční banky

 

Variabilní symbol obdrží každý žák a slouží po celou dobu jeho docházky do ZŠ.

GDPR
Tisk
Sitemap
Mapa webu
A
A
A

Naše soutěže a olympiády 2019/2020

Vloženo: 12.9.2019 | Autor: Martina Mlynárová | Zobrazeno: 256x

Název akce termín doplňující info umístění účastníci
Zeměpisná olympiáda 26.2.2020 okresní kolo 13. místo Š.Gabriš, 7.C
17. místo T.Kraus, 7.A
6. místo L.Černý, 9.A
19. místo V.Musil, 9.A
Stolní tenis 25.2.2020 okresní kolo 1. místo A.Voráčová, 5.B, J.Martinovský, 5.B, N.Škrabálková, 7.A, T.Kraus, 7.A, 
Olympiáda z anglického jazyka 13.2.2020 okresní kolo 1. místo R.Bodmas, 6.C, kat. I.A
14. místo A.Rusko, 9.A, kat. II.A
Přehazovaná 10.2.2020 okresní kolo 2.místo S. Szilasi, 4.A, D. Baxová, 4.A, L. Musil, 4.B, D. Sikora, 5.A, A. Voráčová, 5.B, A. Perglová, 5.B, J. Martinovský, 5.B, J. Vítek, 5.C, J. Pešek, 5.C, L. Mehes, 5.C, J. Weiss, 5.C
Pythagoriáda 29.1.2020


školní kolo


úspěšní řešitelé O. Koloušek, 5.A, F.Vereš, 5.A, E.Síglerová, 5.B, Š.Berdych, 5.B, A. Voráčová, 5.B, J.Škripková, 5.A
postup do okresního kola T.Kraus, 7.A, Š.Gabriš, 7.C
Z.Kvapil, 8.A, F.Novotný, 8.A
Zeměpisná olympiáda 29.1.2020 školní kolo 1. místo Š. Gabriš, 7.C
2. místo T. Kraus, 7.A
3. místo V. Hudec, J. Pokorný, 7.A
1. místo L.Černý, 9.A
2. místo V. Musil, 9.A
3. místo D. Duda, 8.B, L.Mlynár, 8.C
Matematická olympiáda 29.1.2020 okresní kolo 1. místo  A.Voráčová, 5.B
6.- 7. místo V.Červená, 5.C
28.  místo E.Reidlová, 9.B
Olympiáda z anglického jazyka 22.+29.1.20 školní kolo postup do okresního kola R.Bodmas, 6.C
A.Rusko, 9.A
Olympiáda z českého jazyka 20.1.2020 okresní kolo 2. místo P. Musilová, 9.A
Olympiáda z dějepisu 16.1.2020 okresní kolo 7. místo L.Mlynár, 8.C
50.-51.místo A.Kuklíková, 8.B
52.-54.místo V.Huml, 9.A
Slánka 2020

15.1.2020

školní kolo

1.kat. 1.místo M.Chmelířová, 2.A
2.kat.  1.místo J.Weiss, 5.C 
         
Vánoční florbalový turnaj 18.12.2019 školní pohár tříd II. stupně 1. místo

9.A

2. místo

7.A

3. místo

8.B

Mladý chemik 12.12.2019 postup do celostátního kola

15. místo

1. místo

L.Černý, 9.A

prezentace Chemie v kuchyni

Basketbal 17.12.2019 okresní kolo 3.místo ve skupině  J.Pokorný, 7.A, T.Šulík, 7.A, V.Novák, 7.A, T.Kraus, 7.A, D.Kovanda, 7.C, M.Brácha, 7.B, D.Gregor, 7.B, J.Lorenc, 7.B, M.Moulis, 7.B, L.Sobotka, 7.B 
Florbal 16.12.2019 krajské kolo 7.-8.místo A.Suchochlebová, 8.A, B.Šestáková, 8.A, E.Jurčovská, 8.A, E.Smolíková, 8.B, E.Nováková, 8.B, A.Příbrská, 8.B, E.Perglová, 8.B, N.Řečínská, 8.B, A.Procházková, 8.B, N.Velová, 8.C, P.Klečková, 9.A, A.Martinovská, 9.A, K.Valentová, 9.A., V.Šmídová, 9.A
Basketbal 12.12.2019 okresní kolo

5.-6. místo

D.Pokorný, 8.A, A.Sojka, 8.A, O.Galudár, 8.B, A.Herda, 8.B, J.Šípek, 8.B, A.Gevorkyan, 8.C, P.Salaba, 8.C, D.Fajfrlík, 9.B, F.Serpietri, 9.B
Házená 5.12.2019 okresní kolo

1. místo

 

D.Pokorný, 8.A, O.Vandas, 8.A, J.Šípek, 8.B, O.Galudár, 8.B, A.Gevorkyan, 8.C, L.Černý, 9.A, D.Fajfrlík, 9.B, F.Serpietri, 9.B, J.Hübl, 9.B, P.Lorenc, 9.B
Házená 3.12.2019 okresní kolo 1. místo A.Suchochlebová, 8.A, B.Šestáková, 8.A, V.Řezáčová, 8.A, E.Smolíková, 8.B, E.Nováková, 8.B, A.Příbrská, 8.B, E.Perglová, 8.B, N.Řečínská, 8.B, Chalupová, 8.B, A.Procházková, 8.B, N.Velová, 8.C, N.Večeřová, 8.C
Olympiáda z dějepisu 22.11.2019 školní kolo 1. místo L.Mlynár, 8.C
2. místo A.Kuklíková, 8.B
3. místo V.Huml, 9.A
Šachy 28.11.2019 regionální kolo 4.-5. místo  O.Kasner, 6.A, D.Uličný, 6.B, A.Dhouieb, 6.C, V.Mehesová, 7.A, J.Melichar, 7.A, F.Novotný, 8.A, J.Kraus, 8.A, T.Musil, 8.C
Stolní tenis 28.11.209 krajské kolo 2. místo A.Suchochlebová, 8.A, D.Hýžová, 8.C, A.Martinovská, 9.A
Florbal 22.11.2019 okresní kolo 4. místo D.Pokorný, 8.A, A.Sojka, 8.A, A.Rous, 8.A, A.Vlach, 8.A, O.Galudár, 8.B, A.Herda, 8.B, J.Šípek, 8.B, M.Pudil, 8.B, V.Frýda, 9.A, L.Černý, 9.A, D.Fajfrlík, 9.B
Olympiáda z českého jazyka 19.11.2019 školní kolo 1. místo P.Musilová, 9.A, postup do okresního kola
Florbal 20.11.2019 okresní kolo 3. místo L.Pražáková, 6.B, L.Krausová, 6.B, V.Balá, 6.C, T.Brémová, 6.C, K.Pokorná, 6.C, V.Mehesová, 7.A, T.Hesová, 7.A, E.Štrachová, 7.A, N.Škrabálková, 7.A, A.Tadevosyan, 7.A, V.Jozífková, 7.C
Florbal 13.11.2019 okresní kolo 5.-6. místo P.Zimola, 6.A, A.Čermák, 6.C, T.Kraus, 7.A, J.Pokorný, 7.A, D.Beran, 7.A, T.Šulík, 7.A, J.Malý, 7.A, V.Novák, 7.A
Stolní tenis 12.11.2019 okresní kolo 1. místo A.Martinovská, 9.A, , D.Hýžová,  A.Suchochlebová, 8.A
2. místo A.Herda, 8.B, O.Galudár, 8.B,  T.Kraus, 7.A
Turnaj O pohár hejtmana STČ kraje 5.11.2019 okresní kolo 3.místo P.Holl, 4.C, L.Jozífek, 4.C, N.Šebová, 4.C, j.Vláčil, 4.C, D.Sikora, 5.A, O.Beneš, 5.A, o.Koloušek, 5.A, L.Šípek, 5.A, F.Hrubý, 5.A, F.Zemen, 5.B, L.Mehes, 5.C, J.Weiss. 5.C 
Florbal 23.10.2019 okresní kolo 2. místo  A.Suchochlebová, 8.A, B.Šestáková, 8.A, E.Jurčovská, 8.A, E.Smolíková, 8.B, E.Nováková, 8.B, A.Příbrzská, 8.B, E.Perglová, 8.B, N.Řečínská, 8.B, A.Procházková, 8.B, N.Velová, 8.C, P.Klečková, 9.A, K.Valentová, 9.A, A.Martinovská, 9.A, V.Šmídová, 9.A
Stolní tenis 22.10.2019 školní kolo, postupují do okresního kola 1. místo A.Herda, 8.B, A.Martinovská, 9.A
2. místo O.Galudár, 8.B, D.Hýžová, 8.C, 
3. místo T.Kraus, 7.A, A.Suchochlebová, 8.A
Florbal 17.10.2019 základní kolo, postup do okresního kola 2. místo P.Šíma, 8.A, D.Pokorný, 8.A, A.Sojka, 8.A, V.Marcinek, 8.B, A.Herda, 8.B,  J.Šípek, 8.B,  L.Černý, 9.A, V.Frýda, 9.A 
Florbal 16.10.2019 základní kolo, postup do okresního kola 1. místo P.Zimola, 6.A, A.Čermák, 6.A, T.Kraus, 7.A, J.Pokorný, 7.A, D.Beran, 7.A, T.Šulík, 7.A, J.Malý, 7.A, V.Novák, 7.A
Malá kopaná 11.10.2019 okresní kolo 5.-6.místo  J.Šípek, 8.B, O.Galudár, 8.B, J.Voštinka, 9.A, O.Voštinka, 9.A, V.Musil, 9.A, T.Klika, 9.A, D.Fajfrlík, 9.B, F.Serpietri, 9.B, J.Hübl, 9.B, Koudelka, 9.B
Malá kopaná 26.9.2019 základní kolo, postup do okresního kola 2. místo P.Šíma, 8.A, D.Pokorný, 8.A, J.Šípek, 8.B, O.Galudár, 8.B, J.Voštinka, 9.A, O.Voštinka, 9.A, V.Musil, 9.A, T.Klika, 9.A, V.Frýda, 9.A, D.Fajfrlík, 9.B, F.Serpietri, 9.B, J.Hübl, 9.B, Koudelka, 9.B
Přespolní běh 17.9.2019 okresní kolo 3. místo A.Holasová, 6.A, L.Pražáková, 6.B, O.Bodmas, 6.C, E.Vondrová, 7.C, V.Jozífková, 7.C, N.Brátová, 7.C
8. místo J.Přerovský, 6.B,F. Reis, 6.B, J.Pokorný, 7.A, J.Beran, 7.A, L.Sobotka, 7.B, J.Lorenc, 7.B
3. místo B.Šestáková, 8.A, E.Smolíková, 8.B, E.Nováková, 8.B, A.Kuklíková, 8.B, B.Káňová, 8.C, K.Baxová, 8.C, P.Krčková, 9.A
2. místo J. Kuklík, 9.B
2. místo P.Šíma, 8.A, A.Sojka, 8.A, V.Marcinek, 8.B, L.Černý, 9.A, V.Frýda, 9.A, V.Musil, 9.A, J.Kuklík, 9.B
O putovní pohár ředitele městské policie 11.09.2019  19. ročník  7. místo T.Kraus, 7.A, V.Hudec, 7.A, A.Svobodová, 7.A, N.Škrabálková, 7.A

 

Soutěže a olympiády

Vloženo: 12.9.2019 | Autor: Martina Mlynárová | Zobrazeno: 256x

Vloženo: 4.9.2018 | Autor: Martina Mlynárová | Zobrazeno: 188x

Vloženo: 14.9.2017 | Autor: Martina Mlynárová | Zobrazeno: 774x

Celkem: 6 článků