Ve dnech 29. a 30. 4. 2024 proběhnou Dny volna stanovené ředitelkou školy.
Dne 25. 4. 2024 proběhne projektový den zaměřený na prevenci rizikového chování.
Akce je určena pro děti na druhém stupni.
Vážení rodiče,
v termínu 22. - 26. 4. 2024 proběhne letošní sběr papíru.
Název akce | termín | doplňující info | umístění | účastníci |
Basketbal | 6.3.2020 | okresní kolo | 4. místo ve skupině | T.Brémová, 6.C, L.Černá, 7.A, A.Mannlová, 7.A, A.Tadevosyan, 7.A |
Basketbal | 4.3.2020 | okresní kolo | 1.místo | A.Suchochlebová, 8.A, P.Chalupová, 8.B, E.Perglová, 8.B, A.Procházková, 8.B, N.Večeřová, 8.C, N.Velová, 8.C, N.Fedorková, 8.C, K.Valentová, 9.A |
Zeměpisná olympiáda | 26.2.2020 | okresní kolo | 13. místo | Š.Gabriš, 7.C |
17. místo | T.Kraus, 7.A | |||
6. místo | L.Černý, 9.A | |||
19. místo | V.Musil, 9.A | |||
Stolní tenis | 25.2.2020 | okresní kolo | 1. místo | A.Voráčová, 5.B, J.Martinovský, 5.B, N.Škrabálková, 7.A, T.Kraus, 7.A, |
Olympiáda z anglického jazyka | 13.2.2020 | okresní kolo | 1. místo | R.Bodmas, 6.C, kat. I.A |
14. místo | A.Rusko, 9.A, kat. II.A | |||
Přehazovaná | 10.2.2020 | okresní kolo | 2.místo | S. Szilasi, 4.A, D. Baxová, 4.A, L. Musil, 4.B, D. Sikora, 5.A, A. Voráčová, 5.B, A. Perglová, 5.B, J. Martinovský, 5.B, J. Vítek, 5.C, J. Pešek, 5.C, L. Mehes, 5.C, J. Weiss, 5.C |
Pythagoriáda | 29.1.2020 |
školní kolo |
úspěšní řešitelé | O. Koloušek, 5.A, F.Vereš, 5.A, E.Síglerová, 5.B, Š.Berdych, 5.B, A. Voráčová, 5.B, J.Škripková, 5.A |
postup do okresního kola | T.Kraus, 7.A, Š.Gabriš, 7.C | |||
Z.Kvapil, 8.A, F.Novotný, 8.A | ||||
Zeměpisná olympiáda | 29.1.2020 | školní kolo | 1. místo | Š. Gabriš, 7.C |
2. místo | T. Kraus, 7.A | |||
3. místo | V. Hudec, J. Pokorný, 7.A | |||
1. místo | L.Černý, 9.A | |||
2. místo | V. Musil, 9.A | |||
3. místo | D. Duda, 8.B, L.Mlynár, 8.C | |||
Matematická olympiáda | 29.1.2020 | okresní kolo | 1. místo | A.Voráčová, 5.B |
6.- 7. místo | V.Červená, 5.C | |||
28. místo | E.Reidlová, 9.B | |||
Olympiáda z anglického jazyka | 22.+29.1.20 | školní kolo | postup do okresního kola | R.Bodmas, 6.C |
A.Rusko, 9.A | ||||
Olympiáda z českého jazyka | 20.1.2020 | okresní kolo | 2. místo | P. Musilová, 9.A |
Olympiáda z dějepisu | 16.1.2020 | okresní kolo | 7. místo | L.Mlynár, 8.C |
50.-51.místo | A.Kuklíková, 8.B | |||
52.-54.místo | V.Huml, 9.A | |||
Slánka 2020 |
15.1.2020 |
školní kolo |
1.kat. 1.místo | M.Chmelířová, 2.A |
2.kat. 1.místo | J.Weiss, 5.C | |||
Vánoční florbalový turnaj | 18.12.2019 | školní pohár tříd II. stupně | 1. místo |
9.A |
2. místo |
7.A |
|||
3. místo |
8.B |
|||
Mladý chemik | 12.12.2019 | postup do celostátního kola |
15. místo 1. místo |
L.Černý, 9.A prezentace Chemie v kuchyni |
Basketbal | 17.12.2019 | okresní kolo | 3.místo ve skupině | J.Pokorný, 7.A, T.Šulík, 7.A, V.Novák, 7.A, T.Kraus, 7.A, D.Kovanda, 7.C, M.Brácha, 7.B, D.Gregor, 7.B, J.Lorenc, 7.B, M.Moulis, 7.B, L.Sobotka, 7.B |
Florbal | 16.12.2019 | krajské kolo | 7.-8.místo | A.Suchochlebová, 8.A, B.Šestáková, 8.A, E.Jurčovská, 8.A, E.Smolíková, 8.B, E.Nováková, 8.B, A.Příbrská, 8.B, E.Perglová, 8.B, N.Řečínská, 8.B, A.Procházková, 8.B, N.Velová, 8.C, P.Klečková, 9.A, A.Martinovská, 9.A, K.Valentová, 9.A., V.Šmídová, 9.A |
Basketbal | 12.12.2019 | okresní kolo |
5.-6. místo |
D.Pokorný, 8.A, A.Sojka, 8.A, O.Galudár, 8.B, A.Herda, 8.B, J.Šípek, 8.B, A.Gevorkyan, 8.C, P.Salaba, 8.C, D.Fajfrlík, 9.B, F.Serpietri, 9.B |
Házená | 5.12.2019 | okresní kolo |
1. místo
|
D.Pokorný, 8.A, O.Vandas, 8.A, J.Šípek, 8.B, O.Galudár, 8.B, A.Gevorkyan, 8.C, L.Černý, 9.A, D.Fajfrlík, 9.B, F.Serpietri, 9.B, J.Hübl, 9.B, P.Lorenc, 9.B |
Házená | 3.12.2019 | okresní kolo | 1. místo | A.Suchochlebová, 8.A, B.Šestáková, 8.A, V.Řezáčová, 8.A, E.Smolíková, 8.B, E.Nováková, 8.B, A.Příbrská, 8.B, E.Perglová, 8.B, N.Řečínská, 8.B, Chalupová, 8.B, A.Procházková, 8.B, N.Velová, 8.C, N.Večeřová, 8.C |
Olympiáda z dějepisu | 22.11.2019 | školní kolo | 1. místo | L.Mlynár, 8.C |
2. místo | A.Kuklíková, 8.B | |||
3. místo | V.Huml, 9.A | |||
Šachy | 28.11.2019 | regionální kolo | 4.-5. místo | O.Kasner, 6.A, D.Uličný, 6.B, A.Dhouieb, 6.C, V.Mehesová, 7.A, J.Melichar, 7.A, F.Novotný, 8.A, J.Kraus, 8.A, T.Musil, 8.C |
Stolní tenis | 28.11.209 | krajské kolo | 2. místo | A.Suchochlebová, 8.A, D.Hýžová, 8.C, A.Martinovská, 9.A |
Florbal | 22.11.2019 | okresní kolo | 4. místo | D.Pokorný, 8.A, A.Sojka, 8.A, A.Rous, 8.A, A.Vlach, 8.A, O.Galudár, 8.B, A.Herda, 8.B, J.Šípek, 8.B, M.Pudil, 8.B, V.Frýda, 9.A, L.Černý, 9.A, D.Fajfrlík, 9.B |
Olympiáda z českého jazyka | 19.11.2019 | školní kolo | 1. místo | P.Musilová, 9.A, postup do okresního kola |
Florbal | 20.11.2019 | okresní kolo | 3. místo | L.Pražáková, 6.B, L.Krausová, 6.B, V.Balá, 6.C, T.Brémová, 6.C, K.Pokorná, 6.C, V.Mehesová, 7.A, T.Hesová, 7.A, E.Štrachová, 7.A, N.Škrabálková, 7.A, A.Tadevosyan, 7.A, V.Jozífková, 7.C |
Florbal | 13.11.2019 | okresní kolo | 5.-6. místo | P.Zimola, 6.A, A.Čermák, 6.C, T.Kraus, 7.A, J.Pokorný, 7.A, D.Beran, 7.A, T.Šulík, 7.A, J.Malý, 7.A, V.Novák, 7.A |
Stolní tenis | 12.11.2019 | okresní kolo | 1. místo | A.Martinovská, 9.A, , D.Hýžová, A.Suchochlebová, 8.A |
2. místo | A.Herda, 8.B, O.Galudár, 8.B, T.Kraus, 7.A | |||
Turnaj O pohár hejtmana STČ kraje | 5.11.2019 | okresní kolo | 3.místo | P.Holl, 4.C, L.Jozífek, 4.C, N.Šebová, 4.C, j.Vláčil, 4.C, D.Sikora, 5.A, O.Beneš, 5.A, o.Koloušek, 5.A, L.Šípek, 5.A, F.Hrubý, 5.A, F.Zemen, 5.B, L.Mehes, 5.C, J.Weiss. 5.C |
Florbal | 23.10.2019 | okresní kolo | 2. místo | A.Suchochlebová, 8.A, B.Šestáková, 8.A, E.Jurčovská, 8.A, E.Smolíková, 8.B, E.Nováková, 8.B, A.Příbrzská, 8.B, E.Perglová, 8.B, N.Řečínská, 8.B, A.Procházková, 8.B, N.Velová, 8.C, P.Klečková, 9.A, K.Valentová, 9.A, A.Martinovská, 9.A, V.Šmídová, 9.A |
Stolní tenis | 22.10.2019 | školní kolo, postupují do okresního kola | 1. místo | A.Herda, 8.B, A.Martinovská, 9.A |
2. místo | O.Galudár, 8.B, D.Hýžová, 8.C, | |||
3. místo | T.Kraus, 7.A, A.Suchochlebová, 8.A | |||
Florbal | 17.10.2019 | základní kolo, postup do okresního kola | 2. místo | P.Šíma, 8.A, D.Pokorný, 8.A, A.Sojka, 8.A, V.Marcinek, 8.B, A.Herda, 8.B, J.Šípek, 8.B, L.Černý, 9.A, V.Frýda, 9.A |
Florbal | 16.10.2019 | základní kolo, postup do okresního kola | 1. místo | P.Zimola, 6.A, A.Čermák, 6.A, T.Kraus, 7.A, J.Pokorný, 7.A, D.Beran, 7.A, T.Šulík, 7.A, J.Malý, 7.A, V.Novák, 7.A |
Malá kopaná | 11.10.2019 | okresní kolo | 5.-6.místo | J.Šípek, 8.B, O.Galudár, 8.B, J.Voštinka, 9.A, O.Voštinka, 9.A, V.Musil, 9.A, T.Klika, 9.A, D.Fajfrlík, 9.B, F.Serpietri, 9.B, J.Hübl, 9.B, Koudelka, 9.B |
Malá kopaná | 26.9.2019 | základní kolo, postup do okresního kola | 2. místo | P.Šíma, 8.A, D.Pokorný, 8.A, J.Šípek, 8.B, O.Galudár, 8.B, J.Voštinka, 9.A, O.Voštinka, 9.A, V.Musil, 9.A, T.Klika, 9.A, V.Frýda, 9.A, D.Fajfrlík, 9.B, F.Serpietri, 9.B, J.Hübl, 9.B, Koudelka, 9.B |
Přespolní běh | 17.9.2019 | okresní kolo | 3. místo | A.Holasová, 6.A, L.Pražáková, 6.B, O.Bodmas, 6.C, E.Vondrová, 7.C, V.Jozífková, 7.C, N.Brátová, 7.C |
8. místo | J.Přerovský, 6.B,F. Reis, 6.B, J.Pokorný, 7.A, J.Beran, 7.A, L.Sobotka, 7.B, J.Lorenc, 7.B | |||
3. místo | B.Šestáková, 8.A, E.Smolíková, 8.B, E.Nováková, 8.B, A.Kuklíková, 8.B, B.Káňová, 8.C, K.Baxová, 8.C, P.Krčková, 9.A | |||
2. místo | J. Kuklík, 9.B | |||
2. místo | P.Šíma, 8.A, A.Sojka, 8.A, V.Marcinek, 8.B, L.Černý, 9.A, V.Frýda, 9.A, V.Musil, 9.A, J.Kuklík, 9.B | |||
O putovní pohár ředitele městské policie | 11.09.2019 | 19. ročník | 7. místo | T.Kraus, 7.A, V.Hudec, 7.A, A.Svobodová, 7.A, N.Škrabálková, 7.A |
Copyright © 2017 - 2024 | 7. ZŠ a MŠ Kladno &   Vitalex Computers s.r.o. - Tvorba školních webů | Prohlášení o přístupnosti | Cookies