Ve dnech 29. a 30. 4. 2024 proběhnou Dny volna stanovené ředitelkou školy.
Dne 25. 4. 2024 proběhne projektový den zaměřený na prevenci rizikového chování.
Akce je určena pro děti na druhém stupni.
Vážení rodiče,
v termínu 22. - 26. 4. 2024 proběhne letošní sběr papíru.
Žáci prvního stupně se zúčastnili běžeckých závodů „ Čokoládová tretra“.
Jedná se o závod s finále na Zlaté tretře v Ostravě pod patronací světového rekordmana Jana Železného. Tři nejlepší v každé kategorii podle data narození postupují do čtvrtfinále.
Rok narození 2012 postupují (běh na 100 m):
Chlapci: 1. místo – Koloušek Jáchym z 1.C, 2. místo – Ouda Tomáš z 1.B, 3. místo – Polena Marek z 1.C
Dívky: 1. místo – Doležalová Stella z 1.C, 2. místo – Lukášová Nela z 1.B, 3. místo – Antolová Livia
Rok narození 2010 – 2011 postupují (běh na 200m):
Chlapci: 1. místo – Svoboda Jan z 3.A, 2. místo – Nedvěd Tomáš z 3.A, Ouda Kryštof z 3.C
Dívky: 1. místo – Weissová Kristýna z 2.A, 2. místo – Leffnerová Aneta z 2.A, 3. místo – Dymáčková Lucie z 3.A
Rok narození 2009 – 2009 postupují (běh na 300m):
Chlapci: 1. místo – Přerovský Jan z 5.B, 2. místo – Weiss Jakub z 4.C, 3. místo – Koloušek Ondřej z 4.A
Dívky: 1. místo – Jelínková Barbora z 3.A, 2. místo - Holasová Agáta z 5.A, 3. místo – Grimmová Karolína z 4.A
Všem žákům prvního stupně děkujeme za jejich účast a postupujícím gratulujeme a přejeme hodně štěstí ve čtvrtfinále.
Celkové výsledky po ročnících:
2012 (100m)
Chlapci: 1. Koloušek Jáchym, 2. Ouda Tomáš, 3. Polena Marek a Pidrman Jakub
Dívky: 1. Doležalová Stella, 2. – 4. Lukášová Nela, Antolová Livia, Nováková Karolína
2011 (200m)
Chlapci: 1. Kalík Jiří, 2. Košťálek Petr, 3. Tymoshenko Elisey
Dívky: 1. Weissová Kristýna, 2. Verešová Natálie, 3. Šrámková Jolana
2010 (200m)
Chlapci: 1. Svoboda Jan, 2. Nedvěd Tomáš, 3. Ouda Kryštof
Dívky: 1. Leffnerová Aneta, 2. Dymáčková Lucie, 3. Baxová Denisa
2009 (300m)
Chlapci: 1. Koloušek Ondřej, 2. Martinovský Jan, 3. Hrubý František
Dívky: 1. Jelínková Barbora, 2. Häcklová Barbora, 3. Voráčková Anna
2008 (300m)
Chlapci: 1. Přerovský Jan, 2. Weiss Jakub, 3. Ivaniuk Artem
Dívky: 1. Holasová Agáta, 2. Grimmová Karolína, 3. Pokorná Kristýna
Nahrávám data...
Copyright © 2017 - 2024 | 7. ZŠ a MŠ Kladno &   Vitalex Computers s.r.o. - Tvorba školních webů | Prohlášení o přístupnosti | Cookies