Město Kladno
Kotva
GDPR
 
 
Aktuality
Platba poplatku za školní družinu ve školním roce 2018/19 - 2. pololetí
7.1.2019

Úplata za vzdělávání ve ŠD na školní rok 2018/19 je stanovena ve výši 150,- Kč na žáka za měsíc.

Platbu druhého pololetí ve výši 900,-- Kč (leden, únor, březen, duben, květen, červen) zašlete nejpozději do 28. 2. 2019 na účet školy č.ú. 115-7480750207/0100.

Variabilní symbol obdrží každý žák. Do poznámky k platbě uvádějte celé jméno a třídu.

Zástup za mateřskou dovolenou
21.11.2018

Hledáme zástup za MD s možností následného trvalého PP na pracovní pozici učitel / učitelka na 1. stupni ZŠ. Předpokladem je minimálně absolvování stř.vzdělání s  maturitou, ideálně odborná kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č 197/2014 Sb., a trestní a morální bezúhonnost. Nástup během měsíce února 2019.

Nabídku životopisu posílejte na adresu: zuzana.holeckova@7zskladno.cz, případně volejte na 736 768 769

Číslo účtu pro platbu ŠD, LVVZ a ŠvP
21.9.2018

Vážení rodiče,

číslo účtu pro platbu poplatku za školní družinu (ŠD), platbu za lyžařský výcvik (LVVZ) a pro platbu školy v přírodě (ŠvP). Při platbě vždy uvádějte variabilní symbol a do poznámky jméno a příjmení žáka a popis platby (ŠD, LVVZ, ŠvP).

 

č.ú. 115-7480750207/0100 u Komerční banky

 

Variabilní symbol obdrží každý žák a slouží po celou dobu jeho docházky do ZŠ.

 
 
V příštích dnech vaříme
Úterý 22.01.2019
Polévka: 
Rajská s rýží
Hl. jídlo1: 
Rizoto s vepřovým masem a sýrem, řepa
Hl. jídlo 2: 
Rybí filé na másle, šťouchané brambory s pažitkou, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Hovězí na houbách, těstoviny, ovoce
Středa 23.01.2019
Polévka: 
Zeleninová s pohankou
Hl. jídlo1: 
Čočka na kyselo, vejce, okurka, jogurt
Hl. jídlo 2: 
Hovězí na paprikách, těstoviny, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Kuřecí čína, rýže, salát
Čtvrtek 24.01.2019
Polévka: 
Luštěninová
Hl. jídlo1: 
Roštěná, rýže basmati, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Bramborové krokety s uzeninou, čalamáda
Hl. jídlo 3: 
Sekaná pečeně, br. kaše, ovoce
Pátek 25.01.2019
Polévka: 
Brokolicová
Hl. jídlo1: 
Vepřový řízek, brambory, salát
Hl. jídlo 2: 
Krůtí ragú se zeleninou, bulgur, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Křenová omáčka, uzené maso, knedlík, ovoce
Pondělí 28.01.2019
Polévka: 
Cibulová
Hl. jídlo1: 
Plněný bramborový knedlík, zelí, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Smažený květák, brambory, petrželkový dip, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Vepřové na kmíně, rýže salát

.

 
 
Mapa webu
A
A
A

Červen v 8.B

Vloženo: 20.6.2018 | Autor: Sindelarova| Zobrazeno: 170x |

Měsíc červen byl velmi bohatý na různé události 7.června jsme se rozjeli na veletrh vědy. Veletrh vědy je největší populárně naučná akce v ČR, kterou každoročně pořádá Akademie věd ČR. Zabývá se vědou ve všech jejích podobách a nabízí svým návštěvníkům to nejzajímavější ze světa přírodních, technických, humanitních i společenských oborů. Akce prezentuje široké veřejnosti v jeden čas na jednom místě to nejzajímavější, co může česká věda nabídnout. Cílem Veletrhu vědy je nejen popularizovat vědu, ale také podpořit nábor nových studentů, uplatnění absolventů a rozvoj pedagogů. Ve svých panelových diskusích se zamýšlí nad tématy současné společnosti a špičkového výzkumu. Díky rozsáhlému programu se stává komplexní událostí pro podporu vědy v ČR. Děti si prohlédly a aktivně se mohly zapojit do více než 100 zajímavých expozic vystavovatelů, které doplňovaly  interaktivní exponáty, workshopy, novinky z vědy a výzkumu, dílny a soutěže.


Samozřejmě se děti snažily co nejvíce zapnout své mozkové buňky a opravit si poslední nerozhodné známky v různých předmětech. Po uzavření známek jsme odjeli na raně středověké hradiště Budeč. Zde jsme absolvovali program Středověk na Budči, ve kterém děti měly možnost poznat toto raně středověké hradiště s rotundou sv Petra a Pavla jako důležité místo raně středověkého přemyslovského státu. Rozdělili se na tři skupinky a postupně se  seznámily nejprve se školní docházkou v době sv.Václava, vyzkoušeli si psaní na voskové destičky, v další etapě se seznámili s historií místa a vyrobili si středověký šperk a v poslední etapě si ochutnali, jak vypadal středověký život z pohldu prostého člověka, takže mleli obilí na kamenném ručním mlýnku a zkoušeli obranu hradiště za pomoci replik raně středověkých zbraní. Výlety se nám moc líbily a přijeli jsme obohaceni spouestou nových zážitků a dojmů.

Dále jsme navštívili taneční vystoupení R.A.K., kde tančí některé žákyně naší třídy - Klára Staňková, Anička Hudcová, Lucka Nedvědová, Julie Cvrčková a Eliška Ejemová. Vystoupení se děvčatům velmi povedlo a ostatní spolužáci je povzbudili svým potleskem.

26.června jsme zvítězili v prvním ročníku chemické soutěže Výzva pro chemika - zde jsme ve finále obsadili 1. i 2. místo, děti si odnesly finanční odměnu ze 2.kola a ve finále vyhrály tablety a finanční odměnu pro naši školu na vybavení laboratoře. Soutěže se zúčastnili David Kožíšek, Vojta Krček, Julie Cvrčková, Nela Sadílková, Anička Hudcová a  Lucka Nedvědová.

Závěrem bych chtěla popřát krásné prázdniny a mnoho skvělých zážitků z léta dětem i vám, rodičům a těším se na další práci v novém školním roce.