Město Kladno
Kotva
GDPR
 
 
Aktuality
Učitel/učitelka na 1. stupni ZŠ
3.6.2019

Od 1. 9. 2019 hledáme na uvolněnou pracovní pozici učitel / učitelka na 1. stupni ZŠ novou pracovní sílu.

Nabídku životopisu posílejte na adresu: zuzana.holeckova@7zskladno.cz, případně volejte na 736 768 769

Učitel / učitelka na 2. stupni ZŠ
8.4.2019

Od 1. 9. 2019 hledáme na  uvolněnou pracovní pozici učitel / učitelka na 2. stupni ZŠ novou pracovní sílu pro výuku všeobecně vzdělávacích předmětů humanitního zaměření, nejlépe s aprobací Čj - Aj. Předpokladem je odborná kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č 197/2014 Sb., a trestní a morální bezúhonnost.

Nabídku životopisu posílejte na adresu: zuzana.holeckova@7zskladno.cz, případně volejte na 736 768 769

Platba poplatku za školní družinu ve školním roce 2018/19 - 2. pololetí
7.1.2019

Úplata za vzdělávání ve ŠD na školní rok 2018/19 je stanovena ve výši 150,- Kč na žáka za měsíc.

Platbu druhého pololetí ve výši 900,-- Kč (leden, únor, březen, duben, květen, červen) zašlete nejpozději do 28. 2. 2019 na účet školy č.ú. 115-7480750207/0100.

Variabilní symbol obdrží každý žák. Do poznámky k platbě uvádějte celé jméno a třídu.

Číslo účtu pro platbu ŠD, LVVZ a ŠvP
21.9.2018

Vážení rodiče,

číslo účtu pro platbu poplatku za školní družinu (ŠD), platbu za lyžařský výcvik (LVVZ) a pro platbu školy v přírodě (ŠvP). Při platbě vždy uvádějte variabilní symbol a do poznámky jméno a příjmení žáka a popis platby (ŠD, LVVZ, ŠvP).

 

č.ú. 115-7480750207/0100 u Komerční banky

 

Variabilní symbol obdrží každý žák a slouží po celou dobu jeho docházky do ZŠ.

 
 
V příštích dnech vaříme
18.07.2019
Nezadáno
19.07.2019
Nezadáno
22.07.2019
Nezadáno
23.07.2019
Nezadáno
24.07.2019
Nezadáno

.

 
 
Mapa webu
A
A
A

Okresní kolo ve sportovní gymnastice

Vloženo: 19.4.2018 | Autor: Zimmermannova| Zobrazeno: 586x |

V úterý 17. dubna 2018 se naši nejlepší gymnasté zúčastnili okresního kola ve sportovní gymnastice.


    Naše škola soutěžila ve čtyřech kategoriích - mladší žáci a žákyně, starší žáci a žákyně. Cvičilo se na hrazdě, přeskoky přes kozu a švédskou bednu a sestava prostných cvičení.

 

    I když jsme tentokráte žádnou medaili nezískali, všichni naši sportovci si zaslouží velké poděkování za přípravu a bojovnost.

 

    A kdo že nás reprezentoval?

 

Mladší žáci:     Starší žáci:  
Jakub Chába 7. B   David Kříž 9. B
Jiří Břešťál 7. A   Petr Ton 9. B
Petr Šíma 6. A   Jan Hübl 7. B
         
Mladší žákyně:     Starší žákyně:  
Pavlína Schovánková 7. A   Tereza Machová 9. B
Beáta Šestáková 6. A   Daniela Kamešová 9. B
Aneta Kloubková 6. C   Nela Freibergová 8. C

 

Mgr. Milada Zimmermannová