Město Kladno
Kotva
GDPR
 
 
Aktuality
Zrušení ozdravného pobytu u moře
8.10.2019

Vážení rodiče,

vzhledem k malému počtu zájemců o ozdravný pobyt u moře ho paní ředitelka pro tento školní rok ZRUŠILA.

Platba poplatku za školní družinu ve školním roce 2019/20
10.9.2019

Úplata za vzdělávání ve ŠD na škol.rok 2019/20 je stanovena ve výši 150,- Kč na žáka za měsíc.

Platbu prvního pololetí ve výši 600,-- Kč (září, říjen, listopad, prosinec) zašlete nejpozději do 15. 10. 2019 na účet školy č.ú. 115-7480750207/0100.

Variabilní symbol obdrží každý žák. Do poznámky k platbě uvádějte celé jméno a třídu.

Na platbu za druhé pololetí budete včas upozorněni.

informace rodičům
9.9.2019

Vážení rodiče,

 

setkání zástupců RADY ŠKOLY  proběhne 10.10.2019 v 17:00 v ředitelně školy

setkání zástupců RADY RODIČŮ (1 zástupce rodičů z každé třídy) bude 05.11.2019 v 16:30 v učebně IT 

Číslo účtu pro platbu ŠD, LVVZ a ŠvP
21.9.2018

Vážení rodiče,

číslo účtu pro platbu poplatku za školní družinu (ŠD), platbu za lyžařský výcvik (LVVZ) a pro platbu školy v přírodě (ŠvP). Při platbě vždy uvádějte variabilní symbol a do poznámky jméno a příjmení žáka a popis platby (ŠD, LVVZ, ŠvP).

 

č.ú. 115-7480750207/0100 u Komerční banky

 

Variabilní symbol obdrží každý žák a slouží po celou dobu jeho docházky do ZŠ.

 
 
V příštích dnech vaříme
Pondělí 14.10.2019
Polévka: 
Pórková s vejcem
Hl. jídlo1: 
Segedínský guláš, knedlík, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Kuře po zahradnicku, rýže, salát
Hl. jídlo 3: 
Těstovinový salát se zeleninou a tuňákem, ovoce
Úterý 15.10.2019
Polévka: 
Barevná s pohankou
Hl. jídlo1: 
Rybí krokety se sýrem, br. kaše, obloha
Hl. jídlo 2: 
Kantonská rýže (rizoto s kuřecím a šunkou), řepa
Hl. jídlo 3: 
Debrecínská pečeně, těstoviny, ovoce
Středa 16.10.2019
Polévka: 
Bramboračka
Hl. jídlo1: 
Kotlíkový perkelt, špecle, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Krůtí na slanině, špenát, br. knedlík
Hl. jídlo 3: 
Čočka na kyselo, vejce, okurka
Čtvrtek 17.10.2019
Polévka: 
Rybí
Hl. jídlo1: 
Vepřové žebírko na kmíně, rýže, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Kuřecí roláda se dvěma druhy sýrů, br. kaše, salát
Hl. jídlo 3: 
Hovězí na žampionech, těstoviny, ovoce
Pátek 18.10.2019
Polévka: 
Čočková
Hl. jídlo1: 
Hovězí protýkané zeleninou, brambory, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Plněný bramborový knedlí, zelí, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Těstovinové mašličky s nivou a bylinkami, jogurt

.

 
 
Mapa webu
A
A
A

Rada dětí 2019 - 2020


Na naší škole pracuje Rada dětí, ve které jsou zástupci z každé třídy od 4. do 9. ročníku. Na pravidelných měsíčních setkáních děti domlouvají patronáty tříd 1. a 2. stupně, otevřeně vyjadřují své názory, sdělují své problémy, které se snažíme společně řešit, projednávají se otázky týkající se chování žáků, školní výuky, provozu školy či školní jídelny.

 

Mezi žáky a učiteli existuje vyvážený verbální vztah. Žáci mají příležitost k samostatným řečovým projevům.

 

Žáci sami vypracovali následující text:

 

Školní tucet zásad pro dobré občanské soužití:

  1. Vstoupil jsi, potkal jsi - pozdrav
  2. Odcházíš - rozluč se.
  3. Chceš-li, potřebuješ-li - řekni prosím.
  4. Jen slaboši a zbabělci si musí dokazovat sílu - nikomu neubližuj.
  5. Nečiň druhým to, co nechceš, aby činili tobě - nikou se nevysmívej.
  6. Neskákej nikomu do řeči, všechny vyslechni - každý má právo vyjádřit názor.
  7. Vše, co ti posloužilo, poslouží i druhým - nenič.
  8. Lež, pomluva a drzost nepatří mezi slušné lidi - nelži a buď slušný
  9. Jen ten, kdo nic nedělá, nic nezkazí - neboj se neúspěchu
  10. Pokud něco pokazíš, přiznej se, zjednej nápravu - omluv se.
  11. Neboj se požádat o radu a pomoc, všechny dveře jsou ti otevřeny - pomůžeme ti!
  12. Máme o tebe starost a chceme z tebe mít radost - pomoz nám!

 

Termíny schůzek - Po 11,50 – 12,35, uč. 302

                                  -  23. 9., 21. 10., 25. 11., 16. 12., 27.1., 24. 2., 30. 3., 27. 4., 25. 5., 15. 6.

Seznam dětí Žákovského parlamentu - 2019/2020

4.třída 4.A  Blažkovcová Kateřina, BlahníkováTereza
4.B  Důras Tomáš, Siglerová Eliška
4.C  Weiss Jakub, Häcklová Barbora
5.třída 5.A  Kasner Ondřej, Rudolská Kristýna
5.B  Uličný David, Skálová Ema
5.C  Fišer Marek, Brémová Tereza
 
6.třída 6.A Rudolská Kristýna, Kasner Ondřej
6.B Skálová Ema, Konovalov Dan
6.C Bubeníková Natálie, Varga Tomáš
7.třída 7.A Mannlová Andrea, Zoubek Jan
7.B Hajná Tereza, Sobotka Lukáš
7.C Jozífková Vanda, Táborská Věra
8.třída 8.A Lincová Tereza, Kraus Jan
8.B Kollerová Kristýna, Tocksteinová Lucie
8.C Ratmanová Adriana, Pastyřík Patrik
9.třída 9.A Šťastná Šárka, Černý Lukáš
9.B Brázdilová Eliška, Hübl Jan
9.C --
Chyba V této kategorii není žádný článek!