Plánovaný odjezd na školu v přírodě do Šlovic dne 17.5.2024 je v 15.15 (sraz dětí na hřišti dle pokynů vyučujících).
Předpokládaný návrat dětí je 24.5.2024 kolem půl dvanácté.
název akce | termín | doplňující info | umístění | účastníci |
Pohár rozhlasu |
9.5.2024
|
okresní kolo |
11.místo |
E.Earl, L.Dymáčková, N.Hořavová, A.Valímová, J.Svoboda, 8.A, P.Mrázková, V.Patková, M.Fiřt, L.Musil, 8.B, E.Brátová, P.Holl, 8.C, K.Grimmová, K.Blažkovcová, 9.A, E.Kadounová, J.Ďuratný, T.Důras, F.Zeman, M.Rattman, 9.B |
skok vysoký |
1.místo |
M.Fiřt, 8.B |
||
OVOV |
7.5.2024 |
krajské kolo
přeloženo |
|
M.Kořínek, 6.B, T.Häcklová, 6.C, K.Weissová, A.Leffnerová, 7.A, V.Šuranyi, 7.B, J.Svoboda, N.Hořavová, L.Dymáčková, 8.A, M.Fiřt, L.Musil, 8.B |
Volejbal |
25.4.2024 |
okresní kolo |
5.místo |
T.Häcklová, S.Pešulová, 6.C, L.Dymáčková, E.Earl, N.Hořavová, V.Mannlová, A.Valímová, 8.A, K.Grimmová, 9.A, A.Perglová, 9.B, B.Häcklová, 9.C |
Malá kopaná |
24.4.2024 |
okresní kolo |
3.místo |
I.Hovtva, L.Musil, 8.B, T.Florov, F.Hrubý, D.Sikora, 9.A, J.Ďuratný, 9.B, L.Mehes, J.Vítek, J.Weis, 9.C |
Biologická olympiáda |
22.4.2024 |
okresní kolo |
3.místo |
L.Vaňková, 6.A |
Odbíjená |
18.4.2024 |
základní kolo |
5.místo |
L.Musil, 8.B, F.Hrubý, D.Sikora, 9.A, J.Ďuratný, M.Rattman, B.Tymar, 9.B, L.Mehes, J.Vítek, J.Weis, 9.C |
Malá kopaná |
17.4.2024 |
základní kolo |
postup do okresního kola |
Š.Hasalík, 8.A, L.Musil, 8.B, F.Hrubý, D.Sikora, 9.A, J.Ďuratný, J.Olšák, 9.B, L.Mehes, J.Vítek, J.Weis, 9.C |
Mc Donald´s Cup |
11.4.2024 |
okresní kolo - základní část, kategorie B - 4. a 5.tř. |
3.místo |
M.Čurda, M.Levý, Š.Kořínek, K.Rambousek, D.Šuranyi, 4.A, R.Kraus, A.Oplt, D:Zedník, 4.B, L.Musil, 5.A, J.Zajíček, 5.B, M.Hofman, L.Tůma, 5.C |
Basketbal |
9.4.2024 |
okresní kolo |
1.místo |
B.Häcklová, 6.C, K.Studničková, M.Lochovská, 7.A, A.Dotlačilová, Y.Dimitrova, K.Slabá, V.Slabá, T.Zeidlerová, 7.B |
Mladý chemik |
22.3.2024 |
postup do celostát. kola |
3.místo 32.místo |
M.Rattman, 9.B V.Červená, 9.B |
Matematický klokan |
22.3.2024, školní kolo
|
kategorie Cvrček
|
1. místo |
E.Šupová, 3.B |
2.místo |
M.Dotlačil, 3.A |
|||
3.místo |
E. Píšová, 2.B |
|||
kategorie Klokánek
|
1.místo |
E.Tonová, 5.A |
||
2.místo |
B.Šedivý, 5.C |
|||
3.místo |
B.Patková, 5.B |
|||
kategorie Benjamín |
1.místo |
T.Hájek, 7.B |
||
2.místo |
L.Vaňková, 6.A |
|||
3.místo |
L.Křtěnová, 7.B |
|||
kategorie Kadet |
1.místo |
K.Prchalová, 9.A |
||
2.místo |
D.Málek, 8.C |
|||
3.místo |
M.Rattman, 9.B |
|||
Desetiboj mladého strážníka |
21.3.2024
|
školní kolo
|
1.místo |
l. Tichá, D.Cycoň, 5.B |
2.místo |
I.Sayyed, V.Kodeš, 5.C |
|||
3.místo |
E.Fišerová, 5.C, J.Ocelka, 5.A |
|||
Basketbal |
21.3.2024 |
okresní kolo starší žáci |
5.místo |
N.Reis, 8.C, F.Hrubý, D.Sikora, 9.A, J.Ďuratný, J.Olšák, M.Rattman, B.Tymar, 9.B, J.Vítek, J.Weis, 9.C |
Biologická olympiáda |
20.3.2024 |
školní kolo, kategorie D |
postup do okr. kola |
L.Vaňková, 6.A M.Bilinčuková, 7.B |
Olympijský odznak všestrannosti |
19.3.2024
|
okresní kolo
|
1.místo |
N.Jindrová, 4.B, M.Kořínek, 6.B |
2.místo |
N.Barešová, 4.B, K.Dhouieb, 4.A, T.Hacklová, 6.C |
|||
3.místo |
Š.Kořínek, 4.B, T.Šubová, 5.A, K.Weissová, 7.A, V.Šuranyi, 7.B |
|||
Basketbal |
14.3.2024
|
okresní kolo mladší žáci |
3. místo |
D.Bernard, V.Mňuk, 6.A, J.Iatco, 6.C, D.Dylyk, J.Kodeš, J.Kraus, 7.A, O.Holásek, V.Šuranyi, 7.B |
Basketbal |
12.3.2024
|
okresní kolo starší dívky |
3. místo |
E.T.Earl, 8.A, V.Patková, 8.B, E.Bozděchová, K.Prchalová, K.Grimmová, 9.A, A.Perglová, N.Holásková, G.Procházková, 9.B, B.Häcklová, 9.C |
Zeměpisná olympiáda |
21.2.2024 okresní kolo |
kategorie A |
4. místo |
S.Štohlová, 6.B |
kategorie C
|
14. místo |
V.Červená, 9.B |
||
19. místo |
A.Perglová, 9.B |
|||
Olympiáda v anglickém jazyce |
14.2.2024 |
kategorie I |
23. místro |
K.Studničková, 7.A |
okres. kolo |
kategorie II |
15. místo |
V.Červená, 9.B |
|
Olympiáda v anglickém jazyce |
25. 1. 2024
|
kat. 6. a 7. tříd
|
1. místo |
K.Studničková, 7.A |
2. místo |
P.Polák, 6.C |
|||
3. místo |
T.Bezděková, 7.B |
|||
kat. 8. a 9. tříd
|
1. místo |
V.Červená, 9.B |
||
2. místo |
Š.Berdych, 9.B |
|||
3. místo |
L.Šípek, 9.A |
|||
Mladý chemik |
12.12.2023 |
chemická soutěž, oba postup. do lab. kola |
24.místo 9. místo |
V.Červená, M.Rattman, 9.B |
Dějepisná olympiáda |
listopad 23
|
školní kolo |
1. místo |
A.Perglová, 9.B |
2. místo |
V.Lendacká, 9.C |
|||
3. místo |
O.Zerner, 8.C |
|||
Šachy |
29.11.2023 |
regionální kolo |
4. místo tým A |
J.Černý, 9.A, D.Olšák, T.Důras, 9.B, L.Mehes, 9.C |
Florbal |
22.11.2023 |
okresní kolo starší žáci |
4. místo |
L.Musil, N.Ripa, 8.B, M.Schnaubelt, 8.C, F.Hrubý, D.Sikora, 9.A, M.Rattman, F.Zeman, 9.B, T.Pudil, J.Weis, L.Mehes, J.Vítek, 9.C |
Florbal |
21.11.2023 |
okresní kolo starší žákyně |
4. místo |
E.Earl, N.Hořavová, B.Beranová, C.Kábrtová, D.Baxová, A.Valímová, 8.A, P.Mrázková, 8.B, K.Grimmová, K.Blažkovcová, 9.A, T.Pufrová, V.Vašíčková, B.Häcklová, 9.C |
Florbal |
15.11.2023 |
okresní kolo mladší žáci |
3.místo |
D.Šuranyi, M.Levý, M.Čurda, 4.A, V.Svoboda. 5.A, K.Pokorný, V.Levá, B.Patková, 5.B, L.Tůma, M.Hofman, 5.C |
Stolní tenis |
10.11.2023 |
školní kolo |
1. místo 2. místo 3. místo 1. místo 2. místo 3. místo |
K.Slabá, 7.B T.Häcklová, 6.C E.Uličná, 7.B J.Weiss, 9.C J.Kurtej, 6.B J.Martinovský, 9.B |
Florbal |
8.11.2023 |
okresní kolo mladší žáci |
4. místo ve skupině |
V.Mňuk, D.Bernard, T.Malý, 6.A, M.Růžička, K.Pribula, 6.B, A,Maršálek, B.Vágner, J.Kodeš, J.Táborský, D.Dylyk, 7.A, V.Šuranyi, 7.B |
Florbal |
7.11.2023 |
okresní kolo mladší žákyně |
5. místo |
N.Verešová, 6.B, T.Häcklová, 6.C, K.Weissová, A.Leffnerová, A.Sochorová, M.Lochovská, A.Somback, 7.A, E.Grimová, T.Zeidlerová, K.Slabá, S.Krausová, 7.B |
Florbal |
25.10.2023 |
základní kolo |
4. místo |
L.Musil, N.Ripa, 8.B, M.Schnaubelt, 8.C, J.Černý, F.Hrubý, 9.A, M.Rattman, F.Zeman, 9.B, L.Mehes, T.Pudil, J.Vítek, J.Weis, 9.C |
Florbal |
16.10.2023 |
základní kolo |
4. místo |
V.Mňuk, T.Malý, 6.A, K.Pribula, M.Růžička, 6.B, J.Kraus, J.Kodeš, A.Maršálek, B.Vágner, J.Táborský, D.Dylyk, 7.A, V.Šuranyi, 7.B |
Přírodovědný klokan |
11.10.2023 |
školní kolo |
žáci 2. stupně |
|
O putovní pohár ředitele MP |
.4.10.2023 |
22. ročník |
8. místo |
A.Leffnerová, K.Weissová, J.Kodeš, 7.A, O.Holásek, 7.B |
Přespolní běh |
19.9.2023 |
okresní kolo |
4.,5.,7.,13. místo družstev |
žáci 2. stupně |
Odznak všestrannosti |
12.9.2023 |
celorepublikové finále |
35. místo |
Lukáš Mehes, 9.C |
M - http://www.math.muni.cz/%7Ervmo/
F - http://fo.cuni.cz/
CH - http://www.natur.cuni.cz/cho/
Př - http://www.biologickaolympiada.cz/
Humanitní předměty - http://www.humanitnisouteze.cz/
Copyright © 2017 - 2024 | 7. ZŠ a MŠ Kladno &   Vitalex Computers s.r.o. - Tvorba školních webů | Prohlášení o přístupnosti | Cookies